Yerli Otomobilde Gelişmeler, Bilmediğiniz Girişimler..

FOCUS'LAYAN FOCUS KAZANSIN

Sınıfının en teknolojik otomobillerinden biri belkide EN'i olan Ford Focus, 
 farklı ve yoğun tanıtım etkinlikleri, sosyal paylaşım siteleri ve  bloglar sayesinde en ücra! yerlere bile ulaşmaya devam ediyor. Etkinliklerin son zinciri ise 
FOCUS'LAYAN KAZANSIN adıyla yapılacak bir yarışma. Ünlü harflerden! Oluşturulacak  iki kişilik üç takım nostaljik ama zamanlarında en çok talep gören Escort, Taunus ve Granada'ya yeni Focus'un teknolojilerini adapte etmeye kısaca uydurmaya çalışacaklar.
Bu yarışma esnasında takımları destekleyenler de yepyeni teknoloji küpü! bir Ford Focus kazanacak. 
Yarışma  bilgilerini Ford.com.Tr ile 
facebook.com/FordTurkiye adreslerinden  takip edebilirsiniz...  
''Focus'layan Kazansın!’da takımlara destek veren, 
Yeni Ford Focus kazanma şansı yakalayacak!

Ford Türkiye Facebook sayfasında heyecanı bol bir yarışma başlıyor! Birbirinden eğlenceli ünlülerden oluşan takımlar, Yeni Focus'un akıllı teknolojilerini, daha eski model Ford araçlara uygulamaya çalışacak, takımları destekleyenlerse, Yeni Focus kazanma şansı yakalayacak.


Ford Türkiye’nin Facebook’ta başlatacağı “Focus'layan Kazansın!” isimli yarışmada, 3 takım var. Hepsi de birbirinden zeki ve eğlenceli isimler. Kimler mi? Görelim:

Karikatürist Serkan Altuniğne ve Yazar Kaan Sezyum bir takımda. ‘Müebbet Muhabbet’ten tanıdığımız radyo programı yapımcısı Cenk-Erdem ise ikinci takımı oluşturuyor. Ekranların sevilen yüzleri, oyuncu Eylem Yıldız-Murat Akkoyunlu çifti de Focus’layacak diğer takımımız. Birbirleriyle olan çekişmelerini izlemek şüphesiz bol kahkahalı ve keyifli olacak!

Takımlara destek veren katılımcılar arasından düzenlenecek çekilişle, bir şanslı katılımcıya Yeni Ford Focus hediye edilecek.

Ünlülerimiz, Yeni Focus’un akıllı teknolojilerini, kendi eski model araçlarına uygularken bir yandan da “büyük patronu” memnun etmeye çalışacaklar. Castrol Ford Team Türkiye Takım Direktörü ve Eski Şampiyon Rallici Serdar Bostancı’nın verdiği görevler, kendilerini epey zorlayacağa benziyor.''


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..