Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

DFM'DE iNDiRiM


2011 yılının sonlarına yaklaştığımız bugünlerde,
  indirim ve diğer kampanyalar otomobil dünyasının olmazsa olmazlarından biri. 
Son  ÖTV artışı da bu durumu kaçınılmaz hale getirdi ..
Yılı satışları arttırarak bitirme telaşı ve isteği otomotiv firmalarını sarmış durumda..
Küçük hafif ticari araçlarıyla piyasada söz sahibi olan DFM'de,
indirim kervanına katılanlardan.
DFM, mini araçları yanında Japon işbirliğiyle üretilen
aile otomobili Succe ile
de dikkat çekiyor

TUTUMLU ARAÇ DFM’den
YIL SONU FIRSATI
4.000 TL İNDİRİM !

Tutumlu araç DFM, 4.000 TL indirimle gerçekleştirdiği yıl sonu kampanyasıyla müşterilerine kaliteyi en cazip fiyatlarla satın alma fırsatı sunuyor. %15 indirim oranına ÖTV toplamından da fazla yaptığı indirimi ekleyen DFM rakiplerinin önüne geçerek rekabet koşullarını tutumluluk yönünde değiştiriyor.

Türkiye’nin en geniş aile otomobili SUCCE'yi 4.000 TLindirimle satın alma fırsatı sunan DFM araçlarında GPS, navigasyon, geri görüş kamerası, bluetooth,DVD, TV gibi birçok aksesuar bulunuyor.

Özellikle su, tüpgaz dağıtımı yapan, sokak aralarında hizmet veren küçük işletmecilerin tercih ettiği DFM’nin Maximus modelleri dünyaca ünlü markalarla aynı kalitede ve en ekonomik koşullarla tüketiciye sunuluyor.Tutumlu yatırımlarla ticarette akıllı çözüm arayanların tercihi Maximus geniş iç hacmi ve düşük maliyetiyle tüketicinin dikkatini çekiyor.

Türk tüketici DFM’yi sevdi
Yeşilkaya Grubu’nun Türk tüketiciyle tanıştırdığı DFM (Dong Feng Motors), küçük ve orta büyüklükteki hafif ticari araçlarla yüzde 3’lük pazar payını kaptı.

Yılın son aylarında otomobil sektöründe yaşanan hareketlilik vergisel düzenlemelerle birlikte hız kazanırken,rekabet şartları tutumluluk yönünde gelişiyor. DFM, Türkiye’de üretilen araçların hakim olduğu hafif ticari araç pazarından, Ekim 2011 itibariyle yüzde 1.5’lik pay almayı başardı.
Yeşilkaya Grubu dört kuşaktır tekstil, inşaat, lojistik, gayrimenkul, organize sanayi bölgesi işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteriyor. 2008 yılında Yeşilkaya Grubuna ait MGY Otomotiv tarafından piyasaya sürülen DFM markalı araçlar dünya üretiminin de yaklaşık yüzde 5’ini oluşturuyor. Dünyanın en önemli ticari araç üreticilerinden DFM, Nissan, Kia, Peugeot, Honda ve Citroen gibi araçların da üretimini gerçekleştiriyor.

Dong Feng Motor, yıllık bir milyon adetin üzerinde araç üretimi ile otomotiv sektöründe dünyanın en büyük ticari araç üreticilerinden biridir. 1969 yılında Çin ulusal ordusu için askeri araç üretmek üzere kurulan DFM, 
30 yılda dünyada bir çok markaya her segmentden otomobil üretmeyi başarmıştır. Çin’de resmi üreticisi olduğu markalar arasında Honda, Nissan, Citroen, Peugeot ve KIA bulunuyor. Her sınıfa uygun hafif ticari araçların üretimine yaptığı yatırımları sürdüren DFM, 
hafif ticari araç üretimindeki uzmanlığıyla, bu alanda dünyanın en önde gelen
firmalarından biri konumunda yer alıyor.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..