Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

BRABUS, GLK'Yi DAHA SPORTiF ve ETKiLi HALE GETiRDi

Mercedes-Benz GLK, diğer Mercedes modellerine göre daha mutavazı bir havaya sahip. Brabus, GLK’yı da daha sportif ve etkili bir hale getirdi.
Brabus, Diğer Mercedes-Benz modellerinde olduğu gibi GLK’yı da sportif bir görünüm sunan kiti ile donattı. GLK, diğer Mercedes modellerine göre daha mutavazı bir tarza sahipken Brabus mühendisleri bu araca da el atarak daha sportif ve şık görünmesini sağladılar. Ayrıca motor modifikasyonu ile aracın güç artışı da Brabus tarafından sağlanıyor.

İstanbul Caddebostan’daki F355 bayisinin önünde duran GLK 250 CDI’da bu değişimden nasibini alanlardan.
Bu şık aracı gece çekme şansımız olsaydı marşpiyelin alt kısmında kullanılan Led aydınlatmaların zemini aydınlattığını görebilirdik. Ama onun dışında tüm özellikleri İstanbul manzarası ile gözler önünde.
 İlk olarak aracın ön kısmı dikkatleri üzerine topluyor. Brabus ön tamponda ve diğer alanlarda kullandığı aerodinamik ürünler OEM kalitesinde ve bu ilk bakışta bile kendini gösteriyor. 
 Ön tamponda kullanılan parçalar sayesinde aerodinami artarken sportif bir görünümde sağlanıyor. LED gündüz farlarının altında bulunan 2 sis farı Brabus’un klasikleşen ön görünüm felsefesinin bir parçası.

GLK’da kullanılan yeni Led aydınlatmalı marşpiyellerin arka kısmında kullanılan havakanalı şeklindeki bölüm yan tarafa haraketlilik katıyor.
Arka tamponda Brabus dokunuşundan nasibini aldı. Sağ ve sol taraftaki 2’şer çıkışlı egzoz sistemi ve tamponun alt kısmındaki değişiklikler standart bir GLK’dan farklı durmasını sağladı.
Tek parça 20 inç ve çok kollu jantlar aracın dış görünümüne destek oluyor. Titanyum renkli Brabus Monolock F serisi bu jantlarda Bridgestone marka lastikler tercih edilmiş.
Süspansiyon sistemindeki değişiklik sayesinde standart GLK’lara göre yere 35 mm kadar daha yaklaşan GLK’nın yol tutuşu daha iyi hale gelirken konforundan da ödün verilmemiş.
Brabus, GLK’nın iç kısmında da değişiklikler yapıyor. Bu araçta paspaslar ve Led ışıklı krom marşpiyelin değiştiği ilk bakışta dikkat çekiyor. Fren ve gaz pedalı dışında ayakla kumanda edilen el freni de Brabus alüminyum pedallarla değiştirilmiş. Brabus yetkilileri GLK’nın daha çok aileler tarafından kullanılacağını düşündüğü için arka koltuktaki yolcular için ön koltuk başlıklarına 7 inç’lik ekranlar koymuşlar. Buradan müzik sistemini bağımsız olarak kullanabiliyorsunuz.
Motorun modifikasyonu için egzoz sistemi dışında Brabus’un PoweXtra adlı güç ünitesi kullanıldı. Bu sayede GLK 250 CDI’ın motor gücü 30 HP daha artarak 235 HP’ye yükseldi. Ayrıca 500 Nm olan tork ise 560 HP’ye çıkmış oldu.

1 yorum:

 1. Hі, i thinκ that i saw yοu visіted my site thus i came to “retuгn the fаvor”.
  I am attempting to find things tο imprοve mу site!

  I suppose its ok to use sоmе of your iԁeаs!
  !

  My ρage: SEOPressor V5

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..