Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

PRiUS ve YARiS HYBRiD; TOYOTA'DAN

İstanbul Auto Show'da tüm firmalar yeni modellerini sergilerken, yeni teknolojiler ve çevreci özelliklerde vurgulandı, tanıtıldı.
Artık en az sayıda otomobil imal edende , en çok sayıda imal edende, en küçük firmada en büyük firmada yeni teknolojileri, yeni aksesuarları ve çevreci özellikleri eklemek zorunda! Rekabet ve diğer şartlardan dolayı.Modeline, özelliklerine, bayi ve servis durumuna ve kullanılan malzemeye göre bir çok şey değişebiliyor.Çevreci ve teknolojik özellikleriyle öne çıkan firmalardan biri olan Toyota; özellikle en hesaplı hybrid otomobil Yaris Hybrid Prius ve pistlerin tozunu atan TS030 Hybrid ile
fuarda yer aldı. Auris'inden Verso'suna kadar diğer Toyota'larda çevreci teknolojilere, özelliklede düşük karbon emilim açısından en ulaşılabilir pozisyonda olmasına rağmen yine de vergi ve diğer mevzuatlar yönünden pahallı bir otomobil.

 Hybrid bir araç nasıl olur sorusuna cevap için kesitli modeliyle ziyaretçilerin karşısındaydı Yaris Hybrid.. Dünyada en çok bilinen ve en çok satan çevreci otomobillerden biri de Toyota Prius..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..