Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

İlk plug-in hibrit 4x4 ; Mitsubishi Outlander PHEV

 Yeni Mitsubishi OutlanderSon dönemlerde durgun görünen Mitsubishi, Paris'e yeni konsept otomobiliyle çıkacak. Otomobilleri kadar SUV tarzı araçlarıyla tanınan marka, zorlu yarışlardaki başarılarını çevreci araçlar ve teknolojide de gösteriyor..
Dünyanın ilk plug-in hibrit 4x4 aracı olan Mitsubishi Outlander PHEV, özel Konsept-S paketi ile Paris Motor Show 2014’te otomobil tutkunlarıyla buluşuyor.

Paris Motor Show 2012’ye dünyanın ilk plug-in hibrit 4x4 aracı olan Mitsubishi Outlander PHEV ile katılan ve büyük ilgi gören Mitsubishi Motors, bu sene de “sportif ve sofistike” temasıyla geliştirilen Outlander ailesinin yeni üyesi Outlander PHEV Konsept-S ile ziyaretçilerini büyülemeye hazırlanıyor.
 Mitsubishi Outlander PHEV’in özel Konsept-S paketi, genişletilen iç dizaynıyla benzersiz bir sürüş keyfi yaşatırken, zarif dış tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Saf EV, seri hibrit ve paralel hibrit olmak üzere üç farklı sürüş modu bulunan Outlander PHEV, birinci sınıf güvenlik sistemi, eşsiz çift motor özelliği ve çoklu şarj seçenekleriyle rakiplerine meydan okuyor.
 Yeni Mitsubishi Outlander

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..