Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Trafik için bu videoyu izleyin

 Toyota trafik sorunununa ailelerle dikkat çekiyorSosyal sorumluluk adına en faal markalardan biri olan Toyota, trafik konusuna  çocuklarla dikkat çekiyorToyota,  trafik sorununun çözümüne katkıda bulunmak amacıyla yürüttüğü sosyal sorumluluk kampanyalarına yeni bir proje ile devam ediyor. “Gerçek kahramanlar iş başında” sloganı ile oluşturulan projede, trafikte can güvenliği için uyulması
gereken temel kurallar, çocukların ilgisini çekecek eğlenceli bir şarkı ve klip ile anlatılıyor.
Ülkemizde gerçekleşen trafik kazalarına neden olan kusurların başında sürücü hataları geliyor. Çocukların, geleceğin sürücüleri olarak hem trafikte ailelerini uyarmalarını, hem de ileride bilinçli ve trafikte saygılı birer sürücü olmalarını sağlamak için planlanan kampanya ile trafikte uyulması gereken kurallara dikkat çekiliyor.

Trafik kuralları ile ilgili mesajların rap tarzı bir şarkı ve bir ailenin canlandırıldığı klip ile verilen projede, gerçek kahraman çocuklar trafikte ailelerini uyarmaları için yönlendiriliyor.

Animasyonların da kullanıldığı, trafikte yapılmaması gereken davranışların hayata değer katacağının işlendiği “Gerçek Kahramanlar” klibinde, Kamufle ile birlikte, anne rolünü Gülce Oral, kız çocuğunu Yağmur Nisan Konak, erkek çocuğu da Hamza Eren Öztürk canlandırıyor.

“İnsana Saygı, Trafikte Saygı” çerçevesinde trafik güvenliği için, “Kendini Frenle, Trafikte Dikkat 10 Bin Hayat, Toyota Trafik Oyunu, Toyota Trafik Eğitim Parkı” gibi projeler içinde de yer alan Toyota, Trafik Güvenliği Platformu‘nun 2020 yılına kadar trafik kazalarını yüzde 50 oranında azaltma hedefinde üzerine düşen sorumluluğu da “Gerçek Kahramanlar” video klibi ile yerine getiriyor.
Emniyet Genel Müdürlüğü koordinasyonunda 2013 yılında hayata geçirilen Trafik Güvenliği Platformu’nun da bir üyesi olan Toyota, trafik kazalarının önlenmesinde kamuoyu oluşturulması, trafik güvenliğinin sürekli gündemde tutulması ve toplumun bilinçlendirmesini amaçlıyor.
 
* Toyota’nın “Gerçek Kahramanlar” klibine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=dKoVZoBMxcE

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..