Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Rekor kıran sedanın Türkiye'de de satıldığı ortaya çıktı!

 yakıtı koklayarak giden otomobilEkonomik Sürüş Maratonu'nda bir depo yakıtla  1647 kilometre yol giden Mitsubishi Attrage rekor kırdı. Aslında ekonomik olan ancak tasarımına alışmanın biraz zaman gerektiği araç, yakıt verimliliği konusunda cimri çıktı!
Mitsubishi Motors Filipinler’in Sedan; Attrage ve hatchback; Space Star modellerinin yakıt verimliliği ve çevreye duyarlılığını kanıtlamak için düzenlediği ‘Ekonomik Sürüş Maratonu’nda’,
Mitsubishi Attrage önemli bir rekora imza attı. Manuel şanzımanlı Attrage, beklentilerin üzerinde bir sonuç ortaya koyarak 1.647 kilometre yol kat etti. CVT şanzımanlı Attrage, 1.517,9 kilometre yolu geride bırakırken, Space Star ise 1.278,6 kilometre yolu kat etmeyi başardı.
Yakıt verimliliğinin yanı sıra performansın da test edildiği etkinliğe Mitsubishi Motors Filipinler, adil ve tarafsız olduğunu kanıtlamak için Filipinler Otomobil Derneği temsilcilerini de davet etti. ‘Ekonomik Sürüş Maratonu’nda yüksek donanımının yanı sıra yakıt verimliliğini de kanıtlayan Attrage’ın başarılı performansı sürücüleri de etkiledi.
Mitsubishi'nin her iki modeli de Türkiye de satışa sunuluyor. Sedan pazarında, fiyat ve donanımlarıyla Attrage dikkat çekiyor..
1.2 L DOHC MIVEC motor ile donatılan Mitsubishi Attrage 113 g/km karbon salımına ve 100 km’de sadece 4,9 litre gibi iddialı ortalama yakıt tüketimine sahip. Ayrıca ana bilgi ekranında bulunan ECO göstergesi sayesinde sürücüye daha ekonomik sürüş sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..