Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

O yer, Otomobil Sporları ile Tanışıyor

İstanbul-Ankara yolu üzerinde bir konaklama istasyonu olmasıyla deprem zamanında kayıplarıyla akıllarımıza yerleşmişti. Şimdi ise farklı bir etkinlik için ev sahipliği yapacak..Daha önce Sakarya'ya bağlı olan şimdi ise Düzce sınırları içinde yer alan Kaynaşlı, birbirinden güçlü ve yaramaz otomobile kapılarını açıyor!


Porsche ve diğerleri Kaynaşlı da


 Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü (ESOK) tarafından organize edilecek olan 2015 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 6. ayağı 29-30 Ağustos 2015 tarihlerinde Düzce Valiliği katkıları, Spor Toto, Kaynaşlı Kaymakamlığı ve Kaynaşlı Belediyesi destekleri ile Düzce'de yapılacak.

29 Ağustos 2015 Cumartesi günü Düzce Valiliği önünde yapılacak olan İdari ve Teknik kontroller ile başlayacak olan organizasyon, saat 17:00'daki seramonik start ile devam edecek.

 


30 Ağustos 2015 Pazar günü, sabah 10:00'da antrenman çıkışları ile başlayacak olan yarış Kaynaşlı Dipsizgöl Köyü - Topuk Yaylası arasındaki 6 km. uzunluğundaki parkurda 2 çıkış üzerinden düzenlenecek. Otomobillerin motor hacimleri ve teknik özelliklerine göre 4 ayrı kategoride mücadele edeceği organizasyonun 1.çıkışı saat 13:30, 2.çıkışı ise saat 15:00'te başlayacak...
Kaynaşlı'daki bu ilk otomobil sporları etkinliğine, yarış merkezi ve servis alanı olarak Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri ev sahipliği yapacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..