Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN.

Toyota Hilux “durdurulamaz” kimliği ile biliniyor.

Çöllerin  ve diğer zor şartların aracı Hilux, 
acil durumlara en kısa zamanda ulaşım gibi hedefler için biçilmiş kaftan...Bir çok askeri, kamu kurum ve kuruluşlarda görev yapan araçlara  yenileri ekleniyor..


 Toyota hilux; orduda, afette, ralli de her yerdeBaşbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) operasyonel müdahaleler için tercihini Toyota Hilux’tan yana
kullandı. Türkiye’nin her yerinde afetler ve acil durumlara en kısa sürede müdahalelerde bulunan AFAD, zor yolkoşulların üstesinden kolayca gelen 30 adet Toyota Hilux’ı bünyesine katarak daha da güçlendi.
 
 En zorlu arazi şartlarında bile kullanım kolaylığı ve üstün performansı ile öne çıkan Toyota Hilux “durdurulamaz” kimliği ile biliniyor. Pazara sunulduğu 2004 yılından bu yana tüm dünyada 6 milyona yaklaşan satışıyla da dikkat çekiyor.
Kalite, güvenilirlik ve dayanıklılığın simgesi olmaya devam eden Hilux, Kuzey kutbuna ulaşan lastik tekerlekli ilk araç olma özelliğini de taşıyor.  Efsanevi pick-up Toyota Hilux,sofistike dış görünüşüyle beğeni toplarken, ferah iç mekanı, zengin donanım seviyesi ve rafine kalite anlayışı ile binek otomobil konforunu sunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..