Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Lexus LC Hibrit

 En yeni Lexusu modeliUzakdoğu'nun önde gelen otomobil markası Lexus, 2016 Cenevre Motor Show'da gerçekleştireceği dünya prömiyeri ile tamamen yeni lüks coupe'si LC'nin hibrit modelini  tanıtacak. LC 500h modeli, Lexus'un daha fazla performans, daha yüksek sürüş keyfi ve verimlilik
sunan Multi StageHybridSystem diye adlandırılan yeni nesil güç ünitesine sahip olacak.

İlk kez 2016 Kuzey Amerika Uluslararası Auto Show'da tanıtılan LC, tasarımıyla ve sahip olduğu işçilikle herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Lexus'un amiral gemisi modeli olan LC, 2012'de tanıtılan LF-FC konseptinden ilham alınarak tasarlandı. LC, aynı zamanda Lexus markasının tasarım felsefesi ve mühendislik süreçleri açısından yeni bir dönemi temsil ediyor.
Bununla birlikte Lexus, 2016 Cenevre Motor Show'da LF-FC konseptin de Avrupa prömiyerini gerçekleştirecek. LF-FC, Lexus'un gelecekte üretilecek amiral gemisinin tasarım ve teknoloji açısından gideceği yönü gösteriyor. Yenilikçi sedan LF-FC, yakıt hücresi sistemine sahip olacak ve ayrıca otopilot sürüş teknolojileri ile uzaktan kumandalı ileri insan-makine arayüzü teknolojisini de beraberinde sunacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..