Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Galatasaray’ın yeni forma sponsoru MOOV by Garenta oldu

“Kullandığın kadar araç” mottosuyla araç kiralamaya özgürlük getiren MOOV by Garenta, Galatasaray Futbol Takımı’nın forma sırt sponsoru oldu. MOOV by Garenta, araç kiralamanın talepten araç teslimine kadar tüm aşamalarında yepyeni bir deneyim sunuyor. 


Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Garenta, “kullandığın kadar araç” mottosuyla hizmete sunduğu MOOV by Garenta markasıyla Galatasaray’ın forma sırt sponsoru oldu. MOOV by Garenta sponsorluk kapsamında, Galatasaray’ın Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda yapacağı maçlarda forma sırt sponsoru olarak yer alacak.


“Türk sporunun destekçisiyiz”
Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız “Garenta markamızla uzun ve kısa dönem kiralamanın yanı sıra yenilikçi hizmetler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu alanda en yeni markamız MOOV by Garenta ile tüketicilere kullandıkları süre kadar araç kiralama imkanı sağlayarak sektöre farklı bir dinamik getirdik” dedi. 

Daha önce Garenta ve ikinciyeni.com markalarıyla Galatasaray’ın forma sırt sponsoru olduklarını anımsatan Ayyıldız, “Anadolu Grubu ve Garenta olarak Türk sporunun gelişimi için desteğimizi sürdürüyoruz. Daha önce Garenta ve ikinciyeni.com markalarımızla Galatasaray’ın forma sırt sponsoru olmuştuk. Şimdi yeni nesil ve dinamik markamız MOOV by Garenta ile Galatasaray formasında yer alacağız. Türk sporuna desteğimizi önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi hedefliyoruz” diye konuştu. 


“İstediğin an, istediğin yerde”
Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilen MOOV by Garenta uygulaması, araç kiralamada özgürlük sunan yeni bir hizmet. “Kullandığın kadar öde” prensibiyle çalışan, aracın istenilen yere getirildiği ve istenilen yerde teslim edilebildiği bu uygulama yepyeni bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar araçlarını ister valeyle bulundukları konuma çağırabiliyor ister valesiz olarak kendilerine en yakın aracı alarak, sadece ihtiyaçları kadar araç kiralamanın keyfini yaşıyor.

“Büyüyen bir paylaşım ekonomisi”
MOOV by Garenta uygulamasının hızla büyüyen bir paylaşım ekonomisi olduğunun altını çizen Ayyıldız : “ MOOV by Garenta ile şu an dakikada 1 araç kiralanıyor ve uygulamamız haftada %10’luk bir büyüme gösteriyor.

Mevcut durumda İstanbul ve İzmir’de 1.000’e yakın araç filomuzla hizmet veriyoruz. Amacımız kısa vadede 2.000 araçlık filo oluşturmak. Orta vadede en az 10 ilde hizmet vermeyi, daha uzun vadede ise paylaşım ekonomisi felsefemizi genişleterek, kullanıcıların araçlarını da sisteme dahil etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..