Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Dünyanın en hızlı DRONE takımı Türkiye'de.Dört günde 3 yarış, GAMEX ve INTERCITY İSTANBUL PARK

Dünya şampiyonu drone yarış takımı, XBlades Racing ve Türkiye'deki drone sporlarının öncüsü Tech Drone League, birlikte ilk drone yarış etkinliğini gerçekleştiriyor. 5 ile 8 Eylül arasında, dört gün boyunca üç benzersiz pistte üç yarış yapılacak. Seyirciler, gösterileri, etkinlikleri, pist açılışlarını, drone atölyeleri, maker workshopları, robot yarışmasını, festivalleri, televizyon programlarını ve canlı yayınları dört gözle bekleyebilirler.
TECH DRONE LEAGUE ve XBLADES RACING DRONE TAKIMI  
TDL YARIŞLARI TURU İLE DÜNYADA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYOR 
Türkiye'nin drone teknolojileri, sporu alanındaki öncü markası Tech Drone League / TDL Drone Sporları Kulübü Derneği  2016 yılından bugüne yarışları, eğitimleri, Maker stüdyoları, etkinlikleri, TV programları ve konferansları ile 1.500.000 kişiye ulaştı. 2017-2019'da  80'in üzerinde etkinlik gerçekleştirdi.

5-8 EYLÜL’DE 4 GÜNDE 3 YARIŞ 
DÜNYANIN EN HIZLI VE ÜNLÜ DRONE YARIŞI TAKIMI XBLADES’İN PİLOTLARI TDL PİLOTLARI İLE BİRLİKTE 

Dünyanın bir numaralı drone yarış takımı olan Xblades Racing, dünyanın en iyi freestyle ve yarış pilotlarını bünyesine katmış olup, en son drone yarış teknolojisi ile tanıştırmış öncü bir takımdır.
3 etaplı TDL drone yarışlarında XBlades Racing takımından, 
Star pilot LUKE BANNISTER / WDP Dubai Şampiyonu, DR1 Şampiyonu, DCL Şampiyonu 2016/17/18 BanniUK -
MAC POSHWALD /DR1 and DCL Şampiyonu ,  Harry Plested / DR1 Şampiyonası Star Pilot , 
Leo Whitfield,  / Avrupa Kupası Üçüncüsü. Shlomo , İsrail Şampiyonu ve Drone Champions League Yıldızı
TDL takımında da Türk pilotların yanı sıra Hollandalı şampiyon pilotlar,  Jedeye FPV,  DroneD,  Sir Crashalot da yarışacak. 

DRONE SPORLARI İÇİN FANTASTİK BİR HAFTA!
5-6 Eylül: Pilotlar, 150.000'den fazla ziyaretçinin katılacağı GameX Fuarı'na katılacak.
6 Eylül: Şampiyon pilotlar, Intercity Istanbul Park'ta 5000m²'lik Tech Drone League sabit pistini açacak.

7-8 Eylül: XBlades ve TDL pilotları, Antalya Muratpaşa Belediyesi Kent Meydanı'nda binlerce seyircinin önünde büyük finalde yarışacaklar. 
5-6 EYLÜL GAMEX İSTANBUL 
Pilotlar, 150.000'den fazla ziyaretçinin katılacağı GameX Fuarı'na katılacak. Tech Drone League, 3. kez ülkemizin ve Orta Doğu’nun en büyük Uluslararası Dijtal Oyun ve Eğlence Fuarı GameX’te 1500m2 alanı ile yer alıyor. Katılımcılar 4 gün boyunca pilotların şov yarışlarının yanı sıra, teknolojik yenilikleri deneyimleyebilecekler.  

INTERCITY İSTANBUL PARK TDL OUTDOOR YARIŞ VE EĞİTİM PİSTİ DÜNYA ŞAMPİYONLARI İLE AÇILIYOR
TDL ve XBlades pilotları 6 Eylül’de TDL’nin Intercity İstanbul Park’ta yer alan drone, maker eğitimlerinin verileceği TDL Akademi’yi, Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk yerleşik 5000 m2’lik outdoor pistinin açılışını şov yarışları ile gerçekleştirecekler.
TDL Pilotları ve öğrencilerin kış aylarında da rahat uçabilmeleri için Intercity Istanbul Park’ta indoor bir TDL pisti daha kurulacaktır. TDL Akademi’de drone uçuş, ticari IHA0-1 ehliyetlendirme, sporcu lisans eğitimlerinin yanı sıra Robotik, Kodlama ve 3D eğitimleri de verilecektir.

BÜYÜK FİNAL 7-8 EYLÜL’DE ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN DESTEKLERİ İLE KENT MEYDANI’NDA 
XBlades ve TDL pilotları, Antalya Muratpaşa Kent Meydanı'nda binlerce seyircinin önünde büyük finalde yarışacaklar.
Kent Meydanı’nda ayrıca katılımcılar için deneyim, eğitim ve eğlence odaklı drone ve teknoloji festivali de düzenlenecek. Antalya’da ilk defa bu kapsamda düzenlenecek festivalde robotik yarışması, drone deneyim alanları ve birçok teknolojik etkinlik de yer alacaktır.
2 gün boyunca sürecek festival sırasında TDL Yarışları, MC’lerle, fenomenlerle internetten de canlı yayınlanacaktır. Yarışlar arasında canlı grup ve DJ’lerin performansları izlenecektir. İzleyicilerin yarış heyecanını yaşayabilmesi için LED ekranlarda yarış ve etkinliklerin yayını yapılacaktır. Ödül töreni ve kutlamalar ile kapanış yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..