Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Hyundai, gelecekten ipuçları sunan yeni konsepti;『45』EV modelini Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtacak

Hyundai’nin Yeni Elektriklisi: 『45』EV Concept
Hyundai, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkaracağı yeni elektrikli konsepti 『45』’in çizimlerini basınla paylaştı. Markanın gelecekteki tasarımlarından ipuçları sunan yeni konsept, genel olarak sportif çizgileri barındırıyor. Hyundai’nin


1970'lerde piyasaya sunduğu ilk modeli Pony’den ilham alan 『45』, tam elektrikli olmasıyla da sektör adına büyük önem taşıyor.
İlk gerçek (bağımsız) Hyundai modeli Pony'nin kırkbeşinci yılına ithafen 45 modeli ortaya çıkıyor.Markanın ilk imal ettiği otomobil ise lisanslı bir Ford Cortina idi.『45』EV  Konsepti ile Pony modellerini beraber düşünürsek, önümüzdeki günlerde modern, teknolojik ve elektrikli; Yeni Hyundai Pony modelini görmüş olacağız.


Hyundai; 6 kıta, 184 ülkeye 23 milyondan fazla otomobil ihraç etti


Yeni konsept, Hyundai’nin ‘Sensuous Sportiness –Duygusal Sportiflik’ tasarım dilinin evrimini keşfederken ileriye dönük tasarım yönünü de vurguluyor. Bu yeni felsefede, duygusal yön bağlılığı ifade ederken sportlifk ise yenilikçi mobilite çözümleri ve sürüş zevkini vurgulamak için kullanılıyor.


Bu özel konsept otomobil, 10 Eylül'de basın günüyle başlayacak Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tüm dünyaya tanıtılacak. https://www.hyundai.com/worldwide/en/brand-story/hyundai-brand/heritage

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..