Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

2018'de 60, 2019'da 250 tane alındı; Emniyet Genel Müdürlüğü’nün tercihi yine Yamaha Tracer 900 oldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü motosiklet filosunu her yıl Yamaha Tracer 900 ile güçlendiriyor. Geçtiğimiz yıl 60 adet alım yapan Emniyet Genel Müdürlüğü, Tracer 900’ün sergilediği üstün sürüş performansının yanı sıra, Yamaha Motor Türkiye’nin sunduğu hizmet kalitesinden de memnun kalarak bu yıl 250 adet daha yeni alım yaparak filosunu genişletti. Çevikliği, üstün yol tutuşu ve

yüksek sürüş konforu ile trafik hizmetlerinde görev alan ekiplerin işini kolaylaştıran Tracer 900, özellikle dar alanlardan rahat geçişleri ve motosikletin kontrolünü kolaylaştıran daraltılmış gidon genişliği sayesinde gün içinde olaylara güvenle daha hızlı müdahale etmelerine olanak sağlıyor.
Beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı, teknolojiyi odağına alan üretim felsefesi ve etkileyici tasarımları ile sektörün öncü markası olarak öne çıkan Yamaha, satış sonrası hizmet kalitesi, hızlı üretimi, takip ve bakım hizmetlerinde yarattığı ayrıcalıklar ile de Emniyet Genel Müdürlüğü’nün tercihi oldu. 


Tracer 900 ile daha kıvrak ve hızlı hareket kabiliyeti...

Geçtiğimiz yıl 60 adet alım yapan Emniyet Genel Müdürlüğü performansından memnun kaldığı Tracer 900’den motosiklet filosuna bu yıl 250 adet daha ekledi.  Kıvraklığı ve üstün yol tutuşu ile yoğun tempoda çalışan motosikletli polis ekiplerinin en büyük yardımcılarından biri olan Tracer 900, performans ve güvenliğin yanı sıra sağladığı konfor ile ekiplerin görev sırasında rahat sürüş yapmasını sağlıyor. Yamaha’nın Tracer 900 modelinde kullanılan 3 silindirli ve 847 cc motor hacmine sahip yüksek performanslı CP3 motor bloğu, 115 PS güç ve 87,5 Nm tork üretiyor. Motor performansının yanı sıra ekiplerin güvenli bir sürüş yapmasını sağlayacak kaydırmalı debriyaj, sürüş modları ve çekiş kontrol sistemi gibi sürüş destek donanımlara sahip. Dar alanlardan geçişleri ve motosikletin kontrolünü kolaylaştıran daraltılmış gidon genişliği sayesinde ekipler Tracer 900 ile yoğun bölgelerde daha kıvrak ve hızlı hareket edebilecek. Şık ve dinamik sport touring gövde tasarımı emniyet mensubunun güçlü duruşunu tamamlıyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..