Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Opel Corsa, küçük ve kompakt sınıfın en kapsamlı ve en gelişmiş bağlanabilirlik çözümleriyle ödül kazandı

Yeni Opel Corsa, ‘Bağlanabilir Otomobil Ödülü’ne layık görüldü. Küçük ve kompakt sınıfın en kapsamlı ve en gelişmiş bağlanabilirlik çözümlerini sunan yeni Opel Corsa, bu özellikleriyle “Connected Car Award” olarak adlandırılan, “2019 Bağlanabilir Otomobil Ödülü”ne layık görüldü. Yeni Corsa ve Corsa-e Almanya’nın
 önde gelen iki sektörel dergisi Auto Bild ve Computer Bild’in  okuyucu oylarıyla ödüllendirildi. İki sektörel derginin okuyucuları, Opel’in en çok satan modelinin altıncı neslini oylarıyla küçük ve kompakt otomobil sınıfının en iyisi seçtiler. Opel CEO'su Michael Lohscheller ödülü Rüsselsheim'daki Adam Opel Haus'ta Auto Bild Yazıişleri Müdürü Tomas Hirschberger'den teslim aldı.
Yeni Opel Corsa’nın aldığı ödülü değerlendiren Opel CEO’su Michael Lohscheller: “Yeni Opel Corsa modelimizle bu sınıfta bulunması zor, en güncel teknolojileri sunuyoruz. Elbette en iyi bağlanabilirlik çözümleri ve en iyi bilgi-eğlence sistemi bunun bir parçası. Yeni modelimizin Auto Bild ve Computer Bild okuyucularının gönlünü kazanmasından ve 'Bağlantılı Otomobil Ödülü' ile onurlandırılmış olmasından dolayı çok mutluyuz.” dedi. 

Opel markası mevcut Insignia, Vivaro ve diğer modelleri ile son yıllarda ‘Bağlantılı Otomobil Ödülünü’ birçok kez kazanmıştı. Yeni Opel Corsa, acil çağrı ve üç farklı bilgi-eğlence seviyesi sayesinde doğrudan bağlantı kurabilme özellikleriyle bu ödülün sahibi oldu. Yeni Opel Corsa’da, dokunmatik ekran baz versiyonlarda standart olarak yer alırken  isteğe bağlı olarak navigasyon ve 10 inçlik bilgi-eğlence ekranı tercih edildiğinde, Canlı Navigasyon hizmeti ile sağlanan gerçek zamanlı trafik bilgileriyle yolculuk deneyimi kolaylaştırılıyor.

Yeni Opel Corsa ve Corsa-e geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen dünya tanıtımından bu yana birçok ödül aldı. AUTOBEST jürisi Aralık ayında yeni Opel Corsa’yı ‘Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alınması En Mantıklı Otomobili’ seçti. Yeni Opel Corsa Almanya’da kendi sınıfında ‘Yılın En iyi Şirket Aracı’ seçilirken, İspanya'da ise, ‘Premio Best Car Coche Global’ unvanını kazandı. 

Siparişe açık olan Yeni Opel Corsa, 1 Mart itibarı ile Opel Showroom’larında müşterileriyle buluşacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..