Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Sağlık Gereçleri Makine Sanayi'ndan yeni kent içi elektrikli araç

Yine yerli bir firma, yine elektrikli araçlar..Yer; İstanbul ve Bursa gibi gelişmiş sanayiye sahip bir kent olan  Konya.S.G.M.S /Sağlık Gereçleri Makine Sanayi; 
5 ile 1500 Watt arasında farklı güçlerde, mini elektrikli araçlar imal ediyor.

2003 yıılından beri faaliyette olan SGMS, farklı boy ve güçlerde ürettiği golf ve 
akülü-aküsüz sağlık araçlarına kent içi yollarda yük taşıma ve benzeri amaçlarda kullanılabilecek mini bir kamyon veya kamyonet eklemiş durumda..

Sağlık Gereçleri Makine Sanayi'nin yeni aracı modern çizgilere sahip.Rakiplerinden aşağı kalır yanı yok.Mini aracın teknik özellikleri hakkında şu an için bilgiye rastlayamadık!TEMSA, sağlık için de çalışıyor, test kabininden sonra sıra entübasyon kabininde
SGMS Hakkında; " Firmamız; 2003 yılından itibaren elektrikli araç üretimini, servis hizmetleri ve ihracatını yapmaktadır. Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrika binamızda hizmet ve üretim sektörlerinde ihtiyaç olunan elektrikli araçlar üretmekteyiz.


Sektörel ürünlerin yanısıra kişisel kullanım için üretmiş olduğumuz, tasarım ve patentleri tarafımıza ait olan elektrikli engelli araçları ve talep üzere üretimini yaptığımız özel tasarım elektrikli araçlar ile sektörümüzde lider firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

SGMS Firması, Konya da Elektrikli Araç imal Ediyor


Üretimini yaptığımız tüm araçlar, üst düzey eğitimli mühendis kadromuz ve deneyimli ekibimiz denetiminde teknolojik gelişmeler dikkate alınarak tasarlanmakta ve olası tüm zor koşullar göz önünde bulundurularak test edilmekte, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerimizin beğenilerini toplamaktadır.
* SGMS, araçlar üzerinde teknik detay ve özelliklerde değişlik yapma hakkına sahiptir."


Türkiye'de yerli otomobil ve yerli araç için yapılan çalışmaları biliyor musunuz?Kaynak; https://www.sgms.com.tr/
https://www.facebook.com/sgmseletrikliaraclar/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..