Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Hyundai N Serisi'nde Yeni Üye; Elantra N

Güney Koreli Hyundai, N Serisiyle araçlarını güçlendirmeye ve baştan çıkarmaya devam ediyor.Korkarım ki, bu gidişle Hyundai ve KIA'ya katılan Genesis gibi N Serisi de başlı başına bir marka olup çıkacak.Geçtiğimiz aylarda markanın hibrit modeli IONIQ'in grubun yeni markası olma yönünde karar alınmıştı.
Güncel N Serisi'nde i30 N, i30 Fastback N, Veloster N, i30 N ve i20 N modelleri bulunuyor.En yeni araç ise Türkiye'de üretilen Hyundai i20 N olurken bir kaç gündür bu seriye katılacak olan Elantra N ilgili haber ve görseller internette dolaşıyor.
Diğer taraftan N Line grubunda ise i10, i30, Elantra, Sonata, Kona ve Tucson yer alıyor.Bu topluluğun en yeni üyesi de Tucson N Line.
Hyundai, Elantra N, renk ve desenlerin arkasına gizlendirilimiş test aracında; ızgarası, çift egzoz ve spoyleriyle farklı olduğunu hissettiriyor.

Araçta büyük olasılıkla 2000 cc hacimli , 4 silindirli bir motor bulunacak. Muhtemel beygir sayısı ise 280.
 Önümüzdeki iki yıl içinde Hyundai pazara yedi adet N Serisi otomobil sunacak.
Yeni N marka araçlardan biri, yüksek performans odaklı müşteriler için tamamen yeni bir Elantra N de dahil olmak üzere, 2021 yılında Elantra N Line versiyonu da gelecek.https://twitter.com/Hyundai
https://twitter.com/Hyundai_Global
www.hyundai.com
https://www.hyundai.news/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..