Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Renault Taliant

Renault'nun en yeni otomobillerinden Taliant, bu yıl içinde yollara çıkacak.İlk kez 1999 yılında  Clio Symbol adıyla tanıtılan sedan, sonraki nesillerde Symbol ve bazı pazarlarda Thalia ismini almıştı.Şimdi ise çok daha çekici ve teknolojik bir yapıyla rakiplerine meydan okuyor..
Her tasarımında ve teknolojisinde hayata dokunan yenilikçi anlayışı temsil eden Renault, Taliant ile B Sedan segmentine yeni bir soluk getiriyor. Renault’nun tasarım ve marka DNA'sına tamamen sadık kalan Renault Taliant, yalınlık ve güvenilirlikten ödün vermeden daha fazla ekipman, modernite ve çok yönlülük sunuyor.


"Taliant" ismi Renault'nun güçlü ve tutarlı uluslararası ürün konumlandırma stratejisini yansıtıyor. Farklı pazarlarda telaffuz kolaylığı sağlaması hedeflenen Taliant, yetenek ve başarıya da atıfta bulunuyor.


İç ve dış tasarım unsurlarıyla modern ve şık bir kimliğe sahip olan Renault Taliant’ın ön farları, Renault’nun C formundaki LED ışık imzasını ortaya koyuyor. Dış tasarımında dinamik hatlara sahip olan Renault’nun yeni B Sedan modeli, tamamen yeni ve ergonomik gösterge panelinin yanı sıra genel ambiyansı modern ve kaliteli hale getiren malzemeler içeriyor.


Renault Taliant, grubun diğer modellerinde kendisini kanıtlamış modüler CMF-B platformunda yükseliyor. Bu sayede kullanıcılarına artırılmış kalite, güvenlik ve konfor vadediyor. Verimli motor ve aerodinamik yapısı ile yüksek sürüş keyfini, daha düşük yakıt tüketimiyle birleştiren Renault Taliant, bu sayede dikkat çeken bir fiyat-performans oranı sunuyor.
Renault Taliant’ın 2021’in ortasında Türkiye pazarına sunulması hedefleniyor.

4 yorum:

 1. B segmenti sedan ucuz da olursa çok satar egeya ya geçmiş olsun 130 bine her yeri plastik elcekleri bile satıyor

  YanıtlaSil
 2. B sedan ülkeler için fakirlik göstergesidir

  YanıtlaSil
 3. Umarm 1.3 tce lpg destekli motor seçeneğinde olur. Malum efsane motor dci seçeneği olmayacak maalesef.

  YanıtlaSil
 4. Herkess bi yorum yapmış.saygı duyarım.yok sembol şöyle.yok megane böyle.yok uçuyo.yok havalanıyor.
  Öncelikle fiyata göre alınan performans makul seviyede.
  Hedef kitle önemli.sınıf önemli.Renault passat kalitesinde araç üretemezmi.üretiyor.Talisman.Birçok özelliğiyle Passattan Bmwden üstün.ama bizde amblem takintisi olduğundan.içsel özwllikten ziyade klişelere bakiyoruz.adam clio 4 veya megane 4 alacak.Renault satis danismanini sorguya ceker gibi bilgi aliyor.sonra gidiyor polo aliyor.soruyorum ne özellikleri var.pek sayamiyo ama vw işte diyor.durum bu.
  Pazarda;herkes kendine bir kulvar edinmiş.Ford Fiat ticaride;Renault B segmentinde vs.Passat kendi sinifinda acik ara lider.Transporter ayni sekilde.Ama rakamlara baktiginizda;Trafic aracida Transporter kadar özellikle donatirsaniz;klişe oldugu icin gider vw alirsiniz ayni paraya.trafic almazsiniz.
  Symbol Megane alanlar sizce cokmu aptal.Pazarda acik ara lider.parca bollugu cesitliligi ve ulasilabilirligi.Japon araclari senelerdir yollarda ama hâlâ yedekparca sorunlari var.ford parca konusunda piyasaya pek yayilamadi.ford müşterisi kısıtlı saticilardan parca tedarik etmek zorunda.Ama Renault orjinal ithal ys parca cesitliligiyle ön safta yer aliyor.
  2004 model cllionun trigeriyle 2014 model fluence trigeri ayni.Bu yüzden ekonomik.Euro5 dizel motoru Mercedes kullaniyor.B ve C serisinde...
  Taaarimda detaylarda sorunlar olabilir ama genel olarak TSOM(toplam sahip olma maliyeti)gözönünde tutulursa bence araçlar başarılı.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..