Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Efsane De Lorean, Geleceğe Döner mi?

 Geleceğe Dönüş adlı efsane sinema filmi  serisinin başrollerinden birini oynayan DeLorean; yine - yeniden deyip eski günlere gidebilecek mi? Ya da saman alevi gibi parlayıp hatıralarda kalmaya  devam mı edecek?
Son bilgilere göre, Yeni DeLorean'ın Ağustos ayında gerçekleştirilecek  Pebble Beach etkinliğinde  tanıtılması bekleniyor.
Genel hatlarının dışında farklı olması beklenen yeni otomobilin yine martı kanatlı ancak gücünü elektrikli bir motordan alacağı belirtiliyor.80'li yıllarda tüm dünyanın hafızasına kazınan DMC, 2017 yılında da yollara çıkacağı hatta GM veya Ford imzalı bir motor taşıyacağı açıklanmıştı.Son olarak, yeni aracın tasarımdan bantlardan ineceği zamana kadar olan bölüm; İtaldesign'in sorumluluğunda olacak.Bu arada farklı tasarıma sahip DMC modelleri özellikle sanal alemde boy gösteriyor zaman zaman. Bunlardan birinin De Lorean olamayacağı tasarımın 2011 model De Tomaso'ya ait olduğu DMC kiralaması yapan bir internet sitesi tarafından açıklanmış!Efsane otomobil DMC, GELECEĞE DÖNÜŞ yapacak.. Kaynak; https://www.delorean.com/
https://www.deloreanrental.com/
https://www.classicdmc.com/
https://www.youtube.com/c/deloreanmotorco/about
https://www.youtube.com/channel/UCUF-3Q67_76cbY6DVPypuzw
https://www.otometre.com/2016/01/efsane-otomobil-dmc-gelecege-donus.html
https://www.otometre.com/2011/04/maximum-gelecege-donus-anadolda.html
https://en.wikipedia.org/wiki/DMC_DeLorean
https://www.deloreanmuseum.org/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..