Yerli Otomobilde Gelişmeler, Bilmediğiniz Girişimler..

Hyundai ve Genesis; en teknolojik modelleriyle fuarda.

 en çevreci ve en teknolojik otomobil tanıtılacak Cenevre de  En teknolojik hibrit otomobil dünya prömiyeriyle ortaya çıkacak..86’ıncı Cenevre Otomobil Fuarı’nda elektrikli, plug-in benzinli hybrid ve elektrikli hybrid (HEV) motoru birleştiren Hyundai, bu özellikleri  akıcı ve modern bir tasarımla buluşturmuş..Dünyadaki ilk alternatif yakıtlı otomobil Hyundai IONIQ,aynı zamanda çok hafif bir otomobil!
 Genesis

Modern dizaynı ve geriye doğru uzanan göz kamaştırıcı hatlarıyla gelecek nesil Hyundai otomobillerinin nasıl olacağı sorusuna da cevap vererek heyecan uyandıran IONIQ, geleneksel akıcı tasarım felsefesinin evrim geçirmiş hali olarak kabul ediliyor.
Geleceğe yönelik etkileyici tasarımıyla Hyundai’nin geleneksel çizgilerine bambaşka bir bakış açısı getiren IONIQ, hibrid sınıfına üstün bir yakıt ekonomisi sunacak. IONIQ, sınıf liderliğini hedeflediğinden yakıt verimliliği haricinde konforlu iç mekanı, çekici tasarımı, eğlenceli sürüş özellikleri ve üst düzey donanımlarıyla da öne çıkıyor.
 en çevreci ve en teknolojik otomobil tanıtılacak Cenevre de
 Hyundai’nin Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki en önemli yeniliği olacak olan IONIQ, segmentindeki güncel Hyundai modellerinden yüzde 25 daha hafif bir gövdeye sahip. Bu sayede daha ekonomik bir tablo çizecek olan otomobil, günümüzün mobilite ihtiyaçlarına da son derece etkili bir alternatif olacak.
Hyundai’nin fuardaki bir diğer yeniliği ise Genesis markası olacak. Yeni ve lüks bir marka olarak hayatına devam eden Genesis, ilk modeli olan G90’ı Avrupa pazarında ilk kez görücüye çıkaracak.
Hyundai IONIQ Dünya Prömiyeri, 1 Mart Salı günü saat 10:30’da altıncı salondaki Hyundai standında gerçekleştirilecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..