Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN.

Şamil, tescilli bir otomobil

 ŞAMİL; Fatih Başoğlu adlı girişimcinin kendi çabalarıyla
ortaya çıkardığı bir spor otomobil.
Tescilli araç, halen prototip halinde.Otomobile verdiği isim ve kendi imkanlarıyla bu aracı meydana getirdiği için Fatih Başoğlu'nu alkışlamak gerek..
En kısa zamanda  bunun gibi diğer projelerin gerçekleşerek adı
ve herşeyiyle yerli yada yerlilik oranı yüksek araçları yollarımızda görmek istiyoruz...
Şamil
 


''ŞAMİL tescilli bir TÜRK markasıdır,
bu otomobil kişiye özel olarak yapılan Türkiye'nin ilk performans otomobilidir. Sitemizde sergilenmekte olan araç gerçek boyutlarda prototipdir konsept tir, üretimde olan hareket etmeye hazır versiyonu henüz eksikleri olduğu ve sergilenmeye uygun olmadığı için ayrıntılı fotoğraflarını galerimizde yayınlıyamıyoruz.
Aracın mühendistliğinde belirlenmiş standartlar çerçevesinde, Motor gücü, performansı, donanımları, aracın rengi , jant şekli, koltuklar ön gögüs iç döşemeler 'de kullanılan derinin kalitesi rengi seçenekler halinde müşterinin önüne sunularak hazır olarak satın alınacak motor dışında, Üretilmiş veya üretilmekte olan hiçbir aracın alt yapısı kullanılmaksızın her ayrıntısı tek tek projelendirilip sıfırdan özel olarak imal edilmektedir.

ŞAMİL endüstiriyel tasarım tescil işlemleri gerçekleşmiş bir modeldir, her hangi bir markadan çalma tasarım, replica veya sadece body çalışması değildir. Kopya bir tasarım tescil edilemez.
'

 
Fotoğraflar http://www.samil.com.tr/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..