Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

ODD ÖDÜLLERiNi SEÇiN, iPAD 2 KAZANIN

31 Aralık 2011 tarihinde sona erecek olan oylamada heyecan artıyor..
ODD SATIŞ VE İLETİŞİM ÖDÜLLERİ 2011 GLADYATÖRLERİ’NİN HALK OYLAMASI Apple iPad 2 KAZANDIRIYOR
Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) düzenlediği ve oylama süreci 31 Aralık 2011 tarihinde sona erecek olan ODD Satış ve İletişim Ödülleri 2011 Gladyatörleri’nde final yaklaştıkça heyecan artıyor. 

Satış ve iletişim kategorilerinde 17 ödülün sahiplerini bulacağı yarışmanın halka açık 6 kategorisinde oy verenler ise Apple iPad 2 kazanma şansı
yakalayacak.
Temsil ettiği 53 marka ile otomotiv sektörünün en saygın çatı kuruluşlarından olan Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) bu yıl ikincisini düzenlediği ODD Satış ve İletişim Ödülleri’nde heyecanlı oylama süreci devam ediyor. 31 Aralık 2011 tarihine kadar sürecek oylamanın halka açık 6 kategorisinde ise farklı bir heyecan yaşanıyor. Bu kategorilerde oy veren katılımcılar, her kategorideki oyları için bir Apple iPad 2 kazanma şansı yakalayacak.

 Katılımcılar, www.oddgladyator.com adresine girerek “Yılın Gazete İlanı”, “Yılın TV Reklamı”, “Yılın Dergi İlanı”, “Yılın Radyo Spotu”, “Yılın Dijital Uygulaması” ve “Yılın Outdoor Uygulaması” kategorilerinde oy verebiliyor. Oylama sürecinin tamamlanmasının ardından noter huzurunda yapılacak çekilişle 6 adet Apple iPad 2 sahiplerini bulacak. Katılımcılar, ODD Satış ve İletişim Ödülleri 2011 Gladyatörleri ile ilgili gelişmeleri, ODD’nin Facebook, Twitter ve FriendFeed adreslerinden takip edebiliyor.
ODD Satış ve İletişim Ödülleri 2011 Gladyatörleri’nde bu yıl ilk kez yapılacak uygulamayla finale kalan 5 çalışma arasından en iyiler, jürinin ödül gecesinde canlı olarak gerçekleştireceği oylamayla seçilecek. Ayrıca yine bu yıl ilk kez gerçekleşecek bir uygulama ile “Yılın Basın Lansmanı” ödülünü, otomotiv medyasının temsilcileri belirleyecek. Otomotiv sektöründe uzmanlaşan basın mensupları, kendilerine verilen şifre ve kullanıcı adıyla en beğendikleri lansmanı belirleyecekler.


Satış Ödülleri kategorisinde, “En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası”, “En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli”, “En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Markası”, “En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası”, “En Çok Satılan Otomobil Modeli”, “En Çok Satılan Otomobil Markası” ve “En Çok Satılan Marka (Otomobil + Hafif Ticari)” belirlenecek.
İletişim Ödülleri kategorisinde ise “Yılın TV Reklamı”, “Yılın Gazete İlanı”, “Yılın Radyo Spotu”, “Yılın Dergi İlanı”, “Yılın Basın Lansmanı”, “Yılın PR/Etkinlik Uygulaması”, “Yılın Dijital Uygulaması”, “Yılın Outdoor Uygulaması”, “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi”, “Yılın Entegre İletişim Kampanyası” seçilecek.
“Satış Ödülleri” kategorisinde birinciler, ODD veritabanına işlenen yıllık satış adetlerine göre belirlenecek. Firmalar, ödüllere paralel olarak hazırlanan ve ODD tarafından onaylanan logo/amblemlerin kullanım hakkına bir yıllığına sahip olacaklar. “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi”, “Yılın PR/Etkinlik Uygulaması”, “Yılın Entegre İletişim Kampanyası” kategorileri ise halk oylaması dışında değerlendirilecek.
2011 Gladyatörleri’nin bu yılki destekçileri arasında BRİSA, CASTROL, TURKCELL, GEFCO ve GÜNEŞ SİGORTA bulunuyor.

Aslına bakarsanız,  ülkeleri  hayata bağlayan en önemli ve içinde her üretim kolunu barındıran en  önemli sanayi otomotivdir.
Ülkemizde otomotiv sanayi zorluklara ve eksikliklere rağmen yükselişini sürdürmekte. Bu sektörün olması gerekenlerinden biri,  ikinci kez bu sene düzenleniyor!
Daha önce yazdığım yazıda,
''Ancak bu otomobilleri alan ve kullanan, en azından yolculuk yapan halkın da katılımını artırmak adına ödül verilmelidir! ''
benim gibi düşünenleri organizasyon dikkate almış olmalı. 
Halkın katılımını arttırmak adına ödül gibi bir detay eklenmiş.
Türkiye'de imalatçısı, ithalatçısı ve  sektörüyle;
otomotivi tekrar hatırlayın ve sizde kazanın...

 Oylamaya katılmak için  http://www.oddgladyator.com bağlantısına tıklayın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..