Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

MONDiAL


Mondial ; farklı sınıflarda ki motosiklet seçeneklerine dört tekerlekli motosikletleri yani atv'leride eklemiş durumda...Touring, Scooter, Atv, Cup, Cross sınıflarında faaliyet gösteren Mondial,en son olarak MD 250X, 150 MG King ve Hyena 100 modellerini satışa sundu..Mondial ülkemiz motosiklet pazarında önde gelen markalardan biri.
Satış listesinde uzun yılladan beri ilk sıralada yer alıyor.

Kısaca Mondial Motosiklet;

MONDiAL UĞUR MOTORLU ARAÇLAR


Aydın Nazilli’de 2004 yılında motosiklet satışı ile faaliyetine başlayan Uğur Motorlu Araçlar, Ülkemizde sektöründe lider ve 137 ülkeye ihracatı ile Dünyanın saygın kuruluşları arasında yer alan Uğur Grubu kuruluşudur.

Mondial Markası ile Hizmet veren Uğur Motorlu Araçlar; Kaliteli ürün anlayışı ile 2005-2010 yılları arasında kesintisiz her yıl Türkiye satış liderliğini elinde bulundurmaktadır. 450 satış noktası, 500 servis merkezi ve 200 yedek parça satış noktası ile Türkiye’nin her yerinde Mondial ürünlerine ulaşılmaktadır.

Uğur Motorlu Araçlar,2007 yılında mevcut üretim tesislerine taşınarak, motosiklet montajına başlamıştır. 2009 yılında aynı çatı altında bisiklet üretimi de devreye alınmıştır. 2010 yılında ATV modellerini de ürün portföyüne katmıştır. 42.000 m2 alan üzerine kurulu fabrika içerisinde 15.000 m2 satış sonrası yedek parça deposu mevcuttur.


250 çalışanı ile günlük 800 adet motosiklet montaj kapasitesine sahiptir.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Almanya KBA (Alman Motorlu Taşıtlar Bakanlığı) tarafından yeterliliği onaylanan üretim tesisinde, 2011 yılı itibariyle Avrupa motosiklet standartlarına tam uyumlu araç üretilmektedir. 2006 yılından itibaren ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası bulunan firma 2011 yılından itibaren ISO-TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlamıştır.Bol yedek parça olanağı ve “servis yoksa satışta yoktur” ilkesiyle hareket eden UĞUR Mondial, tek marka altında 77 motosiklet ve ATV modelleri ile sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Yaklaşık 4 milyon adetlik 12.000 farklı kalem yedek parçanın bulunduğu sadece kendi markası değil sektörde bulunan diğer tüm 50– 250 cc düşük kapasiteli motosikletlerin satış sonrası yedek parça hizmetini veren deposuyla bu alanda da lider olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. Her sene düzenli gerçekleştirdiği servis eğitim ve toplantıları, çağrı merkezleri, ve Üst düzeyde kullandığı Web tabanlı bilgi işlem teknolojisi ve internet çözümleri ile Satış ve Satış Sonrası hizmette mükemmelliği hedeflemiştir.


Satış, servis ve müşterilerini dürüst ve güvenilir bir iş ortamında buluşturarak, sürekli geliştirdiği teknolojisi ile, müşteri beklentilerini karşılama odaklı, en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmakta, pazardaki lider ve rekabetçi konumunu sağlamlaştırmaktadır. Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde, kaliteden taviz vermeden en ekonomik yolla karşılamak, her zaman öncelikli görevimizdir.Bayilerimiz ve servislerimiz ile beraber, müşterilerimiz üzerinde oluşturduğumuz “MONDiAL” markasına ve kalitesine bağlılık ile "Sizlere layık olabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız".
http://www.mondialmotor.com.tr


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..