Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

EN ÇOK SATAN 2'NCi SEDAN;FiAT LiNEA

Tofaş, , kompakt sedan sınıfında yer alan başarılı modeli Fiat Linea’ya yeni bir donanım paketi uygulamaya başladı. Via adı verilen ve Fiat Linea donanım yelpazesinin orta sırasında konumlanan yeni donanım seçeneği, özellikle kabin içinde daha üst donanım versiyonlarını hatırlatan özellikleriyle ön plana çıkıyor. 
Ocak ayı kampanyası kapsamında
36 bin 430 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini alan Via donanım paketli Fiat Linea, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP ile 1.6 litre 105 HP’lik dizel motor seçenekleriyle  ilgi çekiyor.


2011 yılında en çok satan ikinci otomobil olan  Fiat Linea ,
2010 yılındaki satış rakamını neredeyse ikiye katladı.Marea'nın yerine geçen Linea,  Meksika'nında aralarında bulunduğu bir çok ülkeye ihraç ediliyor.
2011'in ilk altı ayında 2010 yılının tümü kadar satış yapan Linea ,
Tofaş'ın üretimini yaptığı diğer sedan Albea'nın 4 katı kadar satış yaptı.


Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında yüksek kalite standartlarında üretilen ve aynı zamanda hem küçük sınıf hem de kompakt sınıf sedan müşterilerine hitap edebilmesiyle dikkat çeken  “Via” adı verilen yeni donanım paketli Fiat Linea, özellikle Active Plus donanım seviyesine ek olarak iç mekanda daha fazla görsel konfor sunan özellikleriyle kendine yeni bir sınıf açıyor. Bej renkli kirlenmez özellikli kumaş koltuklar, bej rengi kapı içleri ve emniyet kemerlerinin yanı sıra çift renkli torpido gibi özellikler, Fiat Linea’nın Via donanım versiyonunda ön plana çıkan unsurlar olarak dikkat çekiyor. Fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de farklılığını ortaya koyan Fiat Linea’nın Via donanım seçeneğinde; EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, klima, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve ön/arka camlar, gövde rengi tamponlar, aynalar, kapı kolları ve yan çıtalar gibi 
ekipmanlar standart olarak sunuluyor.
Ocak ayı satış kampanyası kapsamında 36 bin 430 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini alan Fiat Linea’nın Via donanımlı versiyonları, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP ile 1.6 litre 105 HP’lik dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..