Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

CASiLLAS + ROSSi + PODOLSKi + BENZEMA; HYUNDAi FC!

Iker Casillas, Karim Benzema, Lukas Podolski, Giuseppe Rossi ve Daniel Sturridge
Hyundai Takımı’nda buluştu.. Futbol’da Avrupa’nın önde gelen isimleri Euro 2012’nin ana sponsoru Hyundai’nin marka elçileri olarak ortak noktada bir araya geldiler.

İspanyol Iker Casillas, Alman Lukas Pudolski, İtalyan Guiseppe Rossi, Fransız Karim Benzema ve İngiliz Daniel Sturridge’den oluşan Hyundai Takımı; Hyundai’nin Euro 2012 Ana Sponsorluğu çerçevesindeki kampanya ve organizasyonlarda markanın elçisi olacak.

Futbol seyircisini tribünlere çeken deyim yerindeyse bu futbol profösörleri Hyundai’nin marka bilinilirliğine de fayda sağlayacak.

Yıldız futbolcularla Hyundai markasının ortak özellikleri; sağlam ve emin adımlarla hızla kendi alanlarında yükselmeleri. Dünyanın en hızlı gelişen otomotiv markası Hyundai, Avrupa’da da gelişimini daha da fazla hızlandırmak için, kendini hızla geliştiren ve liderliğe yükselen bu yıldız futbolcularla birlikte hareket edecek...


Hyundai Euro 2012 Ana Sponsorluğu ve Hyundai Takımı projeleri ile birlikte sosyal sorumluluk projesi de başlattı. Proje yetenekli genç futbolcuların keşfedilmesi ve geleceğin yıldızlarının yetiştirilmesini amaçlıyor. Hyundai’nin global kurumsal Facebook sayfası www.facebook.com/Hyundaiworldwide üzerinden futbol meraklıları Hyundai Takımı oyuncularından en sevdiğini “Beğen” seçeneği ile seçtiği takdirde Hyundai projeye 1 Euro kaynak sağlayacak. Toplam 250.000 Euro kadar kaynak sağlanmasını hedefleyen Hyundai bu sayede futbolun gelişimine katkı sağlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..