Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Otobiyografiye Yeni Bir Bakış Açısı

OTOBiYOGRAFiYE YENi BiR BAKIŞ AÇISI
Peter Schreyer’ı ekibine dahil ettikten sonra, ismini tasarım alanında da otomotiv dünyasının önde gelen isimleri arasına yazdıran Kia yeni ve oldukça keyifli bir Facebook uygulamasıyla karşımızda. Kiametre isimli uygulamayla otobiyografilere farklı bir bakış açısı kazandıran Kia, unutulmaz anılarınızı ve önemli deneyimlerinizi bir infografik üzerinde bir araya getirmenizi sağlıyor.

Uygulamaya katılmak için Kia sahibi olmak gerekmiyor. Önemli bulduğunuz, “hayatınızın Kiametre taşı” olarak gördüğünüz her şeyi ekleyebiliyorsunuz. Evlilikten çocuğa, iş değişiminden tatile, size yeni deneyimler kazandıran ve hayatınıza değer katan her şey kişisel posterinizde yer alabiliyor. Örneğin, bazılarınız için Peter Schreyer’ın Kia’ya katılması veya F1’in İstanbul ayağı da bu önemli deneyimler arasında olabilir.


Bütün bu deneyimler arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ya da çıktısını alıp hayat hikayeniz olarak duvarınıza asabileceğiniz bir tasarıma dönüşüyor. Bu sayede geçmişe bir göz atıp anılarınızı hatırlama, hatta deneyimlerinize bağlı olarak gelecekte izleyeceğiniz yolu çizme olanağı bulunuyorsunuz.

Uygulamanın önemli özelliklerinden biri de beş kullanıcıya Seul seyahati kazandırması. Üç gün sürecek ve tüm masrafları Kia tarafından karşılanacak seyahatte, Kia’nın ilham kaynağı olan Kore kültüründen, teknolojinin hayata geçirildiği fabrika ve AR-GE merkezi gezisine kadar pek çok deneyim kazanmanız ve hayatınıza yeni Kiametre taşları eklemeniz mümkün.Bir bumads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..