Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

HAYALDEN ARABA!

Toyota,  HAYALiMDEKi ARABA yarışmasına devam ediyor..Çocukların katılabileceği yarışmada birbirinden güzel hediyeler ile Japonya Seyahatı da var..
Hayallerindeki Arabayı resmederek 15 Şubat 2013 tarihine kadar başvuruda bulunan 15 yaş ve altındaki çocuklar, öncelikle Türkiye Ulusal yarışmasında dereceye girmek için yarışacak. Türkiye’de dereceye girenler de, Dünyanın 5 kıtasından seçilmiş eserlerin yer alacağı Uluslararası Yarışma’ya katılma şansı elde edecekler. Kazananlar Türkiye’de birbirinden değerli hediyeler, dünya yarışmasında da Japonya seyahati ile
ödüllendirilecekler.
TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması'nın amacı, çocukların eğlenmeleri ve yaratıcı hayal güçlerini kullanarak çizecekleri “Hayalimdeki Araba” ile hayal kurmanın önemini anlamaları için fırsatlar yaratmaktır.
 
Yarışmaya katılacak eserler bir kenarı 270 - 300 mm, diğer kenarı 420 – 450 mm arasındaki ebatlara sahip kağıtlara yapılmalıdır. Eserlerin el çizimi, renkli ve bir arka plana sahip olması esastır. Eserler dijital olarak yaratılmış olmamalıdır. Her türlü kağıt cinsine müsaade edilmektedir ve istenilen resim malzemesi (sulu boya, renkli kalemler, pastel boya, vs. de dahil olmak üzere bütün boyalar) kullanılabilir. 
Yaş kategorileri
(1) 10 yaş altı
(2) 10-12 yaş arası
(3) 13-15 yaş arası Türkiye Yarışması 
sonucunda her kategoride ilk 3 dereceye giren adaylara verilecek ödüller aşağıdaki gibidir:
10 yaş altı:
1’inciye Nintendo Wii
2’nciye PSP (PlayStation El Oyun Konsolu)
3’ncüye iPod Shuffle
10-12 yaş arası:
1’inciye Apple iPad 2
2’nciye iPod Touch
3'üncüye iPOD Nano
13-15 yaş arası:
1’inciye Apple iPhone 4S
2’nciye Samsung Galaxy Note 2
3’üncüye iPod Nano

Dünya Yarışması

Dünya Yarışması’nda her altın, gümüş ve bronz ile özel ödül kazananlar, bir ebeveynleri veya yasal temsilcilerinin de eşlik edeceği Japonya seyahati kazanacaklardır. Ödül, Japonya’ya gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletlerini ve Japonya’da TMC tarafından belirlenecek yerlerdeki konaklama ve yeme içme (özel harcamalar hariç) bedellerini içermektedir. Türkiye içerisindeki havaalanına gidiş, geliş ve diğer yerel seyahat giderleri (otobüsle olmak üzere) Toyota Türkiye tarafından karşılanacaktır. Uçak biletlerinin tarihinde değişiklik yapılamaz. Seyahat tarihi Ağustos 2013 olarak belirlenmiştir. Kazananlar daha sonraki bir tarihte kesin seyahat tarihi konusunda bilgilendirileceklerdir. Duyurusu yapılan ödülün erişilemez bir duruma gelmesi halinde TMC aynı değerde başka bir ödül sunma hakkını saklı tutar. Finalistlerin ödülleri ise kendilerine gönderilecektir.
 Bilgi için;  http://apps.komputer.com.tr/toyota/hayalimdekiaraba/nasil-katilacagim.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..