Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

VOLKSWAGEN'DEN OTOSÖZLÜK HiZMETE GiRDi...

 Teknolojiler, yenilikler gün geçtikçe artıyor. Bunu kullanıcıya, halka  aktarmak lazım.Otomobil sektöründe yeniliklerin verimli kullanımı ve gerçekten amaca ulaşması için bir şeyler yapamak gerekti. Bu hamleyide Volkswagen yaptı..
 Volkswagen Binek Araç, müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri sunma ilkesiyle gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha ekledi: Volkswagen Sözlük.


Gelişen otomotiv teknolojisinin her geçen gün yeni bir terimi, yeni
bir ifadeyi hayatımıza dahil etmesiyle neredeyse ayrı bir lisan haline gelen otomotiv terminolojisini anlamak için bir sözlük gerekiyor. İşte bu sözlük, Volkswagen Binek Araç tarafından hazırlandı ve kullanıma sunuldu.

Volkswagen sahiplerinin yanısıra, otomobil sahibi olmak isteyenlerin araç alım kararlarında faydalı olacak sözlük, araçların teknik ve donanım özellikleriyle ilgili özel tabirleri anlamak açısından büyük kolaylık sunuyor.
Volkswagen çatısı altında yer alan tüm teknolojilerin, teknik özelliklerin ve aksesuar tanımlarının yer aldığı Volkswagen Sözlük, açıklayıcı metinlerin yanı sıra sunmuş olduğu görsel içerikler ve videolarla kullanıcılara destek veriyor.

Volkswagen Binek Araç resmi internet sitesi www.vw.com.tr’de yer alan ‘Volkswagen Sözlük’ sekmesi üzerinden ya da www.vw.com.tr/VolkswagenSozluk linkinden erişilebilen Volkswagen Sözlük, yaklaşık 200 adet otomotiv teriminin açıklamasını içeriyor. Ayrıca Social Plug-In’lerle desteklenen uygulamada kullanıcılar, Google+, facebook ve Twitter üzerinden paylaşımda bulunabiliyorlar. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..