Yerli Otomobilde Gelişmeler, Bilmediğiniz Girişimler..

HATTAT ve HEMA'DAN YENi ARAÇLAR; KASIRGA, VARAN, ŞiMŞEK, TAYFUN

 Önceki yıllarda otomobil üretebileceğini açıklayan, bir çok uluslararası firmaya otomotiv parçaları imal eden, Üniversal ve Massey Ferguson markalarıyla traktör imal etmiş, uzun zamandan beri  de Valtra ve Hattat markalarıyla traktör üreten Hem Endüstri Holding savunma alanında  da etkin bir kuruluş..Bu alanda yaptığı çalışmalara yenilerini ekliyor.
Hattat Holding’in bünyesinde yer alan Hema Endüstri ve Hema Defense,  7 - 10 Mayıs 2013 tarihleri arasında Tüyap
Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak olan  IDEF’13; Onbirinci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda son teknoloji ile ürettiğ araçlarını tanıtacak..
HEMA Defense, Hema Endüstri ile birlikte ürettiği 6x6 ÖMTTZA zırhlı aracını Türkiye’de ilk defa IDEF’13 11’inci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda sektör liderleri ve fuar ziyaretçileriyle buluşturacak. Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere diğer müttefik ordular tarafından etkin kullanılabilecek şekilde HEMA Defense tarafından 2008 yılından beri üzerinde çalışılıp tasarlanmış olan aracı yakından görmek isteyenler 7-10 Mayıs tarihleri arasında 7 nolu salondaki stantı ziyaret edebilecek.

            Son teknoloji ile üretilen zırhlı araç modelleri Hattat’ın dev standında!
Hema Defense IDEF’te ayrıca son teknoloji savunma araçlarını da tekrar sektörün ilgisine sunacak. Hema Endüstri işbirliğinde, balistik silahlara, mayın patlamasına, el yapıcı patlayıcılara ve diğer tehditlere karşı dayanıklı olarak üretilen  
ŞİMŞEK 4x4 Zırhlı Silah Taşıyıcı Araç ve zorlu çevre koşullarında operasyon gücü yüksek ve personel güvenliği açısından emniyetli özel dizayn ile üretilen 
 VARAN Özel Amaçlı Zırhlı Taktik Aracı da IDEF’te Hema Defense tarafından tanıtılacak özel üretimler arasında yer alacak.
Hema Defense stantında ayrıca son teknoloji ürünü TAYFUN 4x4 Zırhlı Araç ile operasyonel destek aracı olan KASIRGA Zırhlı Personel Taşıyıcı gibi çok fonksiyonlu yeni nesil araçları da tanıtacak.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..