Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Citroen'in Ressamı; C3 PiCASSO

Dünyaca ünlü ressam Picasso'nun günümüzdeki izleri, Citroen C3 ile devam ediyor!Citroën C3 Picasso, yenilenmiş haliyle Türkiye yollarına çıkıyor. “Créative Technologie” imzasını vurgulayan çekici ve zarif tasarımıyla kullanıcılarının karşısına yenilenerek çıkan Citroen C3 Picasso, şehir içinde zorluklardan uzak “Stop & Start” özellikli dizel otomatik seçeneği ile de rakipleriyle olan farkını ortaya çıkarıyor. Yeni C3 Picasso; 

Diğer Citroen modelleriyle uyumlu yeni ön görünümü, LED gündüz sürüş farları, viraj aydınlatmalı ön sis farları ile daha çekici ve dinamik bir görünüme sahip olurken entegre Navigasyon ve Bluetooth özellikleriyle de Konforsever sürücülerin tercihi olacak.


Panoramik ön camıyla Citroën C3 Picasso, sürücüye çok geniş bir görüş açısı sunuyor. Citroën C3 Picasso ‘nun araç içi geniş kullanım alanının yanı sıra panoramik ön camı tamamlayan cam tavan opsiyonu da, tüm yolculara daha ferah bir iç mekanda yolculuk keyfi sunuyor. Arka park sensörü, katlanabilir yan aynalar ve elektirik kumandalı arka cam özellikleri ise sürücülere konforlu bir sürüş keyfi sunuyor . Entegre Navigasyon ve Bluetooth özellikleri de yüksek konfor arayan müşterilerin beklentilerine cevap veriyor.


Citroën’in üstün güvenlik anlayışı yenilenen C3 Picasso’da da devam ediyor. Sürücü, ön, yolcu ve yan hava yastıklarının yanı sıra C3 Picasso’da bulunan ABS, EBA, EBD,ESP ile ani fren durumunda otomatik yanan flaşörler sürücü ve yolcu güvenliğini artırıyor.

PRATİKLİK VE EKONOMİ BİR ARADA

Citroën C3 Picasso şehir hayatının olmazsa olmazı olan otomatik vites donanımını kendini ispatlamış 1.6 litrelik dizel motor ile bir araya getiriyor. Ortalama 4.2’lik yakıt tüketimi ile ‘’ Stop&Start ’’ özelliğine sahip dizel motor, konforlu sürüş ile yakıt ekonomisini aynı anda sunuyor.

Türkiye’de, 1.6 litre HDİ 92 Hp ve 1.6 litre e-HDİ 92 Hp motor seçenekleri ve iki farklı donanım seviyesi ile satışa çıkan yeni C3 Picasso, 45.800 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatları ile Mayıs ayından itibaren Citroën showroomlarında olacak.MERKEZİ BİLGİ EKRANI

Sürücü ve yolculara en iyi yol deneyimini sunabilmesi için ince düşünülmüş özelliklerle donatılan Citroën C3 Picasso’da konsolun orta bölümüne yerleştirilen gösterge paneli ve yol bilgisayarı sayesinde sadece sürücü değil, tüm yolcular kabin içi bilgilerini görebiliyor.


Panoramik ön camıyla, Citroën C3 Picasso kullanıcısına çok geniş bir görüş açısı sunuyor. Panoramik ön camı tamamlayan cam tavan ferahlığın daha da artmasını sağlıyor.


HER KÖŞESİ AKILLICA KULLANILIYOR


Modüler dizayn anlayışıyla kullanıcı dostu olmayı ve pratikliği yeniden tanımlayan Citroën C3 Picasso, yolcularına sağladığı ferah iç mekanının yanı sıra; arka koltukları katlandığında ortaya çıkan geniş bagajıyla da küçük segmentin en büyüğü haline geliyor. Kullanımı kolay modüler dizaynıyla, gündelik kullanımdaki ihtiyaçları maksimumda karşılayacak şekilde tasarlanan Citroën’in yeni gözdesi C3 Picasso’nun koltukları , tek bir el hareketiyle tercih edilen kullanım şeklini alıyor.


SINIFINI AŞAN GÜVENLİK

Dört hava yastığının yanı sıra C3 Picasso’da standart olarak bulunan ABS, EBA, EBD, ani fren durumunda otomatik yanan flaşörler yolcu güvenliğini arttırıyor. Dizel otomatik versiyonda ise kullanıcılara ESP de standart olarak sunuluyor. Dikiz aynasının üstündeki sesli ve ışıklı emniyet kemeri uyarı sistemi, tek bir bakışta tüm yolcuların kemerlerinin bağlı olup olmadığını kontrol etme olanağı sağlıyor. İsofix çocuk koltuğu bağlantıları sayesinde Citroën C3 Picasso her türlü güvenlik ihtiyacına cevap veriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..