Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

FORD GT, MUSTANG ve ST ; GRAN TURiSMO 6'DA

Ünlü otomobil yarışı Gran Turismo; yeni ve güçlü otomobillerle tekrar ortaya çıkıyor.
Yeni Gran Turismo 6' da 550 beygirlik efsane yarışçı Ford GT ile iyi bir ikili olup rakiplerin tozunu atabilirsiniz..GT'den başka Mustang ve Focus ST ve daha birçok Ford otomobili yarışmak için oyun severleri bekliyor olacak..

Yeni video oyunu Gran Turismo 6, motor sporları tutkunlarına ilk defa Ford’un efsanevi spor otomobili Ford GT ile ünlü Goodwood Tepe Tırmanışı’nda yarışma fırsatı sunuyor. Oyuna yeni eklenen ve 330 km hıza çıkabilen ikon


otomobil Ford GT’nin yanında yarış meraklıları farklı zaman dilimlerinde üretilen Ford Mustang, Focus ST ve diğer dikkat çekici Ford ralli ve yarış arabalarını kullanavilecekler..


1.86 km’lik tepe tırmanışı ile ünlü Goodwood, 11-14 Temmuz tarihleri arasında, bu yıl 20.’si düzenlenen Hız Festivali’nin en önemli etabı olma özelliğini taşıyor. Bu yarışa katılacak seyirciler Play Station oyununun demo versiyonunu ilk defa deneme fırsatı bulacaklar.

Ford İngiltere Pazarlama Direktörü Anthony Ireson: “Hangi yarış meraklısı Dünyanın en ünlü tepe tırmanışında 550 beygirlik Ford GT’yi kullanmaya karşı koyabilir ki? İnanılmaz bir şekilde gerçekçi, eğlenceli ve kaza yaptığınızda kabarık faturaları ödemek zorunda değilsiniz..”

Formula Ford’dan esinlenen tek kişilik FF1 ile de tepe tırmanışında zamana karşı yarışmak üzere sahne alıyor. Ford’un 1.0 litrelik küçük Eco-Boost motoru ile FF1, 7 dakika 22 saniyelik performansı Almanya-Nürburgring Nordschleife’taki 11. en iyi zamanı elde etmişti.

Gran Turismo yapımcısı ve yarışçı Kazunori Yamauchi “ Tırmanma yarışlarını seviyorum, Goodwood her çeşit motor ve motor sporunu temsil ediyor ki, bu bizim Gran Turismo ile yapmayı amaçladığımız yegane şeylerden biri.”

Meraklıların bir çok Ford modelini deneme fırsatı bulabilecekleri Gran Turismo®6 çok yakında raflardaki yerini alacak.


http://www.otometre.com/2013/07/gran-turismo6-demosu-dunyanin-en-buyuk.html
http://www.otometre.com/search/label/Ford

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..