Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

YENİ APRILIA TUONO V4 R ABS

Motosiklet dünyasının en farklı ve güçlü markalarından Aprilia, yepyeni ama bir o kadar da baştan çıkarıcı üstelik sportif bir modelle Türkiye'de..18 710 Euro fiyatlarla alıcısına ulaşacak araç, öncüsünün pistlerdeki tecrübelerinden yola çıkılarak imal ediliyor.Tuono, gelişmiş ABS sistemiyle güven aşılarken pistlerde ve yollarda sürücüsünün tüm isteklerine olumlu cevap veriyor..

Türkiye pazarına sunulan Yeni Aprilia Tuono V4 R ABS, çekici spor hatlara sahip, gelişmiş ve güvenli motosiklet.. Aprilia, en üst düzey yarışmalarda kazanılmış zaferlerle geçen yıllarda kazandığı bilgi birikimini Yeni Tuono V4 R AVS ile ziveden inmiyor.. SBK Dünya Superbike Şampiyonası’ndan 4 ödülle ayrılan efsanevi RSV4'ün mirasını devralan en güçlü, en hızlı ve en sade seri, bu yenilenmeyle birlikte çok daha yüksek performans vaat ediyor.


 Farklı seviyelere ayarlanabilen ve istendiğinde devre dışı bırakılabilen gelişmiş ABS fren sistemi ile Aprilia Tuono V4 R ABS, çok daha etkin bir güvenlik ortamı sunuyor. Kullanım rahatlığıyla da dikkat çeken motor, yol üzerinde üst düzey hakimiyet sağlıyor.


Avrupa’nın 1. dünyanın en büyük 4. motosiklet üreticisi olan Piaggio & C.S.p.a’nın, Türkiye genel distribütörlüğünü yapan Ferco Motor, şimdi de teknoloji harikası Yeni Aprilia Tuono V4 R ABS’yi Türkiye’de motor meraklılarıyla buluşturuyor. Sportif motosiklet tutkunları tarafından en fazla sevilen ve istenen iki silindirli motosiklet Tuono 1000 R tasarımıyla gündeme gelen Tuono serisi, şimdi de sadeliği temsil ederek geleneğine sadık kalan, yeni sportif performans motoruyla gündemde.


Yüksek gidonlu ve parkur üzerinde rakipsiz olan Tuono superbike serisi, yolda da eğlenceli bir deneyim vaat ediyor. Daha önce RSV4 ile Superbike Dünya Şampiyonası’nda dört ödülün sahibi olan ve superbike sektöründe bir devrime imza atan Aprilia, Tuono V4 R ABS başarısını daha yükseğe taşımayı hedefliyor.


Yeni Tuono V4 R, yol üzerinde çok daha yüksek bir sürüş konforu sunarken, sportif motor tasarımını anlayışını bir basamak yukarı taşıyor. Şimdiye dek üretilmiş en güçlü, en teknolojik ve daha önce görülmüş bütün tasarımların ötesinde keskinliğe sahip, görkemli bir araç olan V4 R ABS, bu segmentte yüksek gidonlu bir modelin izin verebileceği tüm konfor ve keyfi sunuyor.


Her halinde "kusursuzluğu" bünyesinde taşıyan bir motosiklet arayan ve bütünlüğün peşinde koşanlar için özel olarak tasarlanan bu model siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. Aprilia Tuono V4 R ABS’nin Türkiye satış fiyatı ise; Fiyatı 18.710 Euro.

1 yorum:

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..