Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN.

“Süper Offroad” başlıyor

 off road başlıyor
 2014 sezonun ilk yarışlarından biri olan; İnecik Off Road Yarışı, Mart ayının ilk günlerinde gerçekleştirilecek.. 
 Yeni uygulamalarında hayata geçeceği yol dışı yarışlarda 
30 değişik yerden katılan ekipler i
zleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatacak..
 Kısa adı ANDOFF olan Ankara Doğa Sporları ve Offroad Kulübü tarafından düzenlenen organizasyonun, sezonun ilk yarışı olması ve bu yıl katılımcı sayısındaki artış nedeni ile çok daha heyecanlı
geçmesi bekleniyor.
Her biri farklı karakterde olan iki farklı parkur üzerinde yer alan ve toplam uzunluğu 77 km. olan etaplar, hem yarışmacılar hem de izleyiciler açısından zorlu ve heyecan dolu mücadelelere sahne olacak. Ankara, İstanbul, Sakarya, Mersin, Tarsus, Sinop, Bolu, Tekirdağ, Safranbolu, Düzce, Zonguldak gibi birçok farklıilden 30 kadar ekibin katılımı beklenen organizasyon, 01 Mart Cumartesi günü saat 14:00’te başlayacak ve ilk gün saat 17:00’da sona erecek. 02 Mart pazar günü 10.30’da başlayarak 14:20’den itibaren tamamlanacak olan sezonun ilk yarışı, TEB Otel’de saat 17:00’de düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak.
  off road başlıyor
Bu yıl uygulamaya giren “Süper Offroad uygulaması sayesinde, yarışın herhangi bir etabında mekanik bir sorun yaşan ekipler, araçlarındaki eksiklikleri gidererek yetişebildikleri ilk etaptan yarışa devam edebilecekler. İlk kez yarıştan itibaren uygulanmaya başlanacak olan bu sistem, yarışı başından son anına kadar heyecanlı bir hale getirecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..