Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Premium Compact Crossover Infiniti Q30

Çekici tasarımı, gelişmiş sürüş ve yol tutuş performansıyla öne çıkan İnfiniti Q30 Active Compact, 2016 yılınınilk aylarında yollara çıkacak...
 İlk defa 2013 yılında görücüye çıkan Q30’un 2016 başında ticarileştirilecek versiyonu konsept modele sadık kalınarak geliştirildi.Infiniti Q30 Active Compact cesur çizgileri  ve üstün sürüş özellikleriyle iddialı.
Infiniti’nin ikonik tasarım diline sahip yeni Q30 modeli, “şehir içinde orijinallik arayan” müşteriler için geliştirilmiş kategori birincisi bir model olarak lanse ediliyor. Dinamik sürüş özellikleri, Infiniti’ye özel güvenilir ve tepkisel performansın yanı sıra üstün bir sürüş ve yol tutuş performansı sunuyor. El işçiliği döşemeler ve etkileyici kabin özellikleri, göz alıcı tasarım yaklaşımının gövdeden yolcu kabinine kadar uzanmasını sağlıyor.
Infiniti Başkanı Roland Krueger yeni Q30 Active Compact ile ilgili olarak; “Tasarım, Infiniti markasının en önemli ayağıdır ve yeni Q30 Active Compact da bu yaklaşımı tamamen bünyesinde bulunduruyor. Q30 Active Compact eşsiz tasarım, sürüş dinamikleri ve müşterilerimizin Infiniti aracından bekledikleri orijinalliği bir arada sunuyor. Kompakt otomobil segmentine ilk girişimizden itibaren, ürünün üstün özelliklerini devam ettiriyor ve güçlü sezgilere sahip müşterilerimiz için ek seçenekler sunuyoruz.” dedi.


Q30 Active Compact’ın geliştirilmesi ve son testi Avrupa’da gerçekleştirildi. Üretimi ise,  İngiltere’nin Sunderland kentinde yapılacak..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..