Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Rolls-Royce Motor Cars'tan Yedinci Nesil Phantom'a veda

RR markasının efsane otomobili ,yedinci nesliyle otomobilseverlere veda ederken , firma; iki yıl sonra daha gelişmiş, daha güvenli ve teknolojik bir altyapıyla
yepyeni otomobilleri banttan indirmeye başlayacak..Rolls-Royce Motor Cars CEO’su Torsten Müller-Ötvös, 2016 yılıyla birlikte mevcut Phantom modelinin üretilmeyeceğini duyurdu.
Bunun yanı sıra 2018 itibariyle Rolls-Royce Motor Cars’ın piyasaya sunacağı tüm araçlarda temeli oluşturacak yepyeni alüminyum mimarisinin test edilmeye başlandığı da duyuruldu.

Phantom modelinin yedinci nesli yaklaşık 13 yıl önce Goodwood’da üretilmeye başlandı ve kısa sürede Rolls-Royce Motor Cars rönesansının temelini oluşturdu. Markanın görkemli, zarif ve güçlü izlerini ultra lüks segmentin en tepesinde bırakan Phantom VII artık yaşamının sonuna geliyor.
Phantom Coupe ve Drophead Coupe modelleri ise Kasım 2016’ya kadar Goodwood’da üretilmeye devam edecek ve daha sonra modeller yenilenmeyecek. Tüm dünyadaki koleksiyonerler, bu eşsiz araçların son üretimini kutlamak üzere tasarlanacak Phantom Zenith adı verilen 50 araçlık özel bir Coupe ve Drophead koleksiyonuyla yeniden heyecanlanacak. Rolls-Royce ayrıca Phantom VII modelinin limuzinlerini de bu yıl son kez üretecek.
CEO Müller-Ötvös Phantom Zenith modeliyle ilgili olarak “Üstün teknoloji ve tasarımsal inovasyonlarla donatılan modern ve zarif bir Phantom modelinin yolda olduğunu duyurmaktan ötürü heyecanlıyım. Piyasaya yeni çıkan herhangi bir Phantom modeli otomotiv tarihinde iz bırakacak öneme sahiptir. Phantom VIII’i en mükemmel haline getirmek için araç üzerindeki çalışmalara devam ediyoruz.” dedi.

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul hakkında:
Royal Motors bir aile şirketidir ve 1982’de kurulmuştur. Satış ve satış sonrası hizmetler yelpazesinin tümünü sunan Rolls-Royce Motor Cars İstanbul, Royal Motors’un bir parçasıdır ve galeri ile atölye Kuruçeşme Caddesi’nde yer almaktadır. Rolls-Royce Motor Cars, Phantom Family (Phantom, Phantom Extended Wheelbase, Phantom Drophead Coupe, Phantom Coupe), Ghost Family (Ghost, Ghost Extended Wheelbase), Wraith ve Dawn olmak üzere toplamda sekiz model sunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..