Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

23 ve 24 Nisan Günleri Çok Renkli ve Coşkulu Geçecek

 renkli otomobiller, sesiyle görüntüsüyle heyecanlı anlara sebebp olacaklarTürkiye bu hafta sonunda 23 Nisan Çocuk Bayramı'yla beraber  motorsporlarını yaşayacak..23-24 Nisan 2016 tarihlerinde otomobil sporlarında 3 ayrı branşta Türkiye Şampiyonası yarışı gerçekleştiriliyor. Bursa Orhangazi’de tırmanma yarışı, Çanakkale Çan’da trial yarışı ve İstanbul’da ise klasik otomobil yarışı farklı bir hafta sonu yaşamak isteyenler için iyi bir alternatif olabilir…
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2016 Faaliyet takviminde yer alan 3 farklı branşın Türkiye Şampiyonası yarışları bu hafta sonu gerçekleştiriliyor... Bursa Orhangazi’de tırmanma yarışı, Çanakkale Çan’da trial yarışı ve İstanbul’da ise klasik otomobil yarışı farklı bir hafta sonu yaşamak isteyenler için iyi bir alternatif olabilir…

İKİNCİ TIRMANMA BURSA ORHANGAZİ’DE
2016 Türkiye Tırmanma Şampiyonası ikinci yarışı, 24 Nisan 2016 Pazar günü Bursa Otomobil Sporları Kulübü BOSSEK tarafından Powerpan sponsorluğunda Orhangazi Hamzalı yolunda organize ediliyor.

Nadır Piknik Alanı önünden başlayacak olan etap, Hamzalı Köyü girişinde son bulacak. 5.25 kilometrelik asfalt zeminli parkurda 3 çıkış olarak gerçekleştirilecek yarışa, 4 ayrı kategoride araçlar katılacak. 10:00-12:00 saatleri arasındaki antrenman çıkışları ile başlayacak olan organizasyonda ilk start saat 12:30′da verilecek.

ÇAN BİR KEZ DAHA TRIAL İLE BULUŞUYOR
Türkiye Trial Şampiyonası’nın 2. Ayak Yarışı 23-24 Nisan’da Çan’da gerçekleştiriliyor. 23 Nisan Cumartesi günü 12.45’te Çan Termal Otel’den başlayacak olan organizasyonda 8 kapıdan oluşan Çan Belediyesi Etabı ve 9 kapıdan oluşan BASK Etabı olmak üzere 2 ayrı etap geçilecek.

Yardımlaşma ve ekip ruhunun ön planda tutulduğu, takımların parkuru en kısa sürede geçebilmek için zorlu şartlarla mücadele ettiği yarışa, yüksek sayıda seyircinin gelmesi bekleniyor. Bursa Alternatif Sporlar Kulübü (BASK) tarafından düzenlenen yarışın ödül töreni 24 Nisan Pazar günü saat 19.00’da Çan Seyirtepe'de yarış alanında gerçekleştirilecek.

EFSANE KLASİK OTOMOBİLLER İSTANBUL’DA
Klasik Otomobil Kulübü tarafıdan düzenlenen Mercedes-Benz Bahar Rallisi 2016, 23 Nisan Cumartesi İstanbul Park, MercedesAMG Lounge önünden 100'e yakın klasik otomobilin katılımıyla başlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..