Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Fullback, Electra, Actros, Cargo, TGX, Eurocargo, Travego, Tora, Ranger COMVEX'teydi

Yeni Fiat Fullback, Elektrikli Doblo, Otokar Doruk Electra, Mercedes Benz Actros ve Arocs, Ford Cargo ve Ranger, Iveco Eurocargo, Isuzu D-Max ve Tora, MAN Lion’s Coach 2+1 VIP ve TGX, Breda Menarinibus CitymoodCOMVEX İstanbul 5. Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı'nda ilgi gören araçlardan bazılarıydı.


 Ticari araç furaında yeni araçlar ilgi gördüTicari araç konusunda en büyük fuarlardan biri olan COMVEX İstanbul 5. Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik
Sanayi Fuarı, Logist Eurasia 2016 7. Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, İstifleme, Depolama Araç, Donanım, Sistem ve Teknoloji Fuarı ile eş zamanlı olarak İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.
Fuar, aslında klasik olarak Perşembe günü değil Cumartesi günü başlayıp Salı günü akşama kadar devam ediyor.

Fuar, OSD (Otomotiv Sanayii Derneği), TAİD (Ağır Ticari Araçlar Derneği), TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği),IPRU (Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği) ve TOFED (Türkiye Otobüsçüler Federasyonu) desteğinde yapılıyor. İstanbul Auto Show Fuarı gibi OICA (Uluslararası Otomotiv Üreticileri Derneği) Uluslararası Fuarlar Listesi’nde yer alıyor.
Comvex 2016, önceki fuarlara göre; biraz daha sakin, ziyaretçi sayısı daha az göründü.
En azından Cumartesi için öyleydi.
Fuarda yer alan markalar arasında Fiat, Ford, Otokar, Isuzu, Karsan (Breda Menarini, Karsan, Hyundai), Mercedes Benz, MAN, Iveco, Mitsubishi de bulunuyor..


 Ticari araç furaında yeni araçlar ilgi gördü


Mitsubishi L200'ün ikizi Fiat Fullback ,Elektrikli Doblo, Yeni Fiorino,
Ford Cargo 1848T, Ranger, Transit Serileri
Yeni Mercedes Benz Actros, Arocs, Atego ,Econic , Unimog, Travego ve Tourismo
Iveco Eurocargo, Stralis,
MAN TGX, TGS  ticari araç fuarının en dikkat çekici araçları arasındaydı.
Standlar sadece basın topantısı sırasında ziyaretçi ve basın yoğunluğu yaşarken Mercedes' Benz Türk'ün standı, fuar içinde fuar gibiydi.. Zira kocaman bir salonu olduğu gibi Mercedes Benz ve Setra için hazırlamışlar.
Görsel sunumlar, araçların çeşitliliği ve fazlalığı, ziyaretçi ağırlama konusunda derslerine diğer firmalara göre daha iyi çalışmışlar diyebiliriz!
İETT'nin teknolojik nostaljik araçları da fuardaydı!
Unutmadan fuarda, sıkı ve detaylı bir çalışma gün yüzüne çıktı;
Türkiye'de Otobüsün Tarihi adlı kitap sektör ilgilileri tarafından ilgiyle karşılandı..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..