Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

NGK Spark Plug Europe, 2016-2017 motosiklet, tekne uygulamaları ve küçük motorlar için yeni kataloglar çıkardı

 yeni kataloglar hazır NGK Spark Plug Europe, tüm Avrupa’daki motosiklet ve deniz  tutkunlarının en tercih ettiği marka olarak yeni kataloglar yayınladı..  Olağanüstü kolay bir kullanımı sağlamak için NGK, yeni uygulamalar eklemekle kalmayıp genel bilgi bölümüne ve çizelgelerin yapısına da değişlikler getirdi. Katalogda ayrıca ilk defa “Side by Side” araçlarına da yer verildi.
İki tekerlekli araç üreticilerinin en önemli orijinal ekipman tedarikçilerinden biri olan NGK, hemen hemen tüm motosikletlere ya da scooterlara mükemmel uyum sağlayan bujiler sunuyor. NGK’nın 2016/2017 Motosiklet Kataloğu’nda toplam 9.500’ü aşkın araç uygulaması için yenileme pazarından temin edilebilen buji ve buji kablosu başlıkları yer alıyor.
Ateşleme konusunda uzmanlaşmış şirket, bir önceki kataloğa göre 300’ü motosiklet ve scooterlara, 300’ü ATV’lere ve 300’ü de kar motosikletlerine ait olmak üzere 1.000’den fazla yeni araç uygulaması ekledi. Bir ilk olarak katalogda, pazarda giderek daha fazla rağbet gören bir segment olan Side by Side Vehicles (SSV), yani ATV’ye benzer, fakat yan yana oturulan araçlara yönelik 165 uygulama bulunuyor.
 
 Pratik açıdan NGK, motosikletleri ve scooterları tek bir bölümde toplayarak çizelgeleri daha da okunaklı hale getirdi. Ayrıca çizelgelere, standart bujilere alternatif olarak uygun yüksek performanslı İridyum IX bujisinin belirtildiği yeni bir sütun eklendi. Son olarak şirket, bujiler üzerinde yer alan NGK ürün kodlarının nasıl okunacağı dair kılavuzu da gözden geçirdi. Bu sayede müşteriler herhangi bir buji hakkında sırf koduna bakarak mümkün olduğu kadar çok bilgi edinebilecek.

13 ayrı dilde yayınlanan kataloglar, şu andan itibaren basılı şekilde temin edilebildiği gibi NGK web sayfasının dosya indirme bölümünde PDF dosyası olarak da bulunabilir.

2016-2017 Küçük Motorlar Kataloğu hem de 2016-2017 Tekne Kataloğu, eskiye göre daha fazla sayıda uygulama içeriyor.NGK’nın küçük motorlar kataloğu toplam 11.500 buji ve kızdırma bujisi uygulamasını kapsıyor. Her zamanki gibi bu katalogda yer alan çim biçme makinelerine, jeneratörlere, benzinli tırpanlara ve motorlu testerelere ek olarak, örneğin traktörlere, istifleme araçlarına, forkliftlere ve çeşitli el aletlerine yönelik envai çeşit başka motorları da içeriyor. Sonuç olarak, katalogda bir önceki sürüme göre 5.500 daha fazla uygulama bulunurken bağlantılı uygulamaların sayısı iki katına çıkarıldı. Katalog ayrıca benzin motorlu el aletleri, dizel motorlu el aletleri ve benzin motorları olmak üzere farklı bir şekilde düzenlendi. Bu arada yeni uygulamaların tam 4.900’ü benzin motorlu el aletlerine ait.
 yeni kataloglar hazır

Tekne kataloğunda da 800’ü dıştan takma motorlara, 200’ü ise içten takma motorlara ait olmak üzere teknelere veya deniz motosikletlerine yönelik 1.000 yeni uygulama listeleniyor. Bunlar eski referansların yanı sıra NGK’nın ürün yelpazesindeki 30 yeni ürün referansından da türetildi.
Her iki katalog çok sayıda tamamlayıcı bilgiler içeriyor, örneğin bujiler üzerinde yer alan NGK ürün kodlarının nasıl okunacağı dair gözden geçirilmiş bir kılavuz. Bu sayede müşteriler herhangi bir buji hakkında sırf koduna bakarak mümkün olduğu kadar çok bilgi edinebilecek.
13 ayrı dilde yayınlanan kataloglar, şu andan itibaren basılı şekilde temin edilebildiği gibi NGK web sayfasının dosya indirme bölümünde PDF dosyası olarak da bulunabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..