Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

1.6 litre benzinli Turbo ve 2.0 litre dizel motorlu Tucson, en kullanışlı ve en çekici SUV ödülü aldı

 ödüllü SUV SUV sınıfında en çekici ve en kullanışlı model ödülünü alan Hyundai Tucson, bu ödüle peformansı ve konfor özellikleriyle sahip oldu.Yetmişyedi farklı marka ve model arasında yapılan kullanıcı araştırmasına göre Tucson özellikle konfor ve motor performansında öne çıktı.

Amerika başta olmak üzere tüm dünyanın en saygın otomotiv araştırma ve analiz kuruluşu olan J.D. Power, Hyundai Tucson’un performansının, tasarımının ve kullanışlılığının ne denli başarılı olduğunu kullanıcıları arasında yaptığı araştırmalarla kanıtlamış oldu. Tucson, tüm küçük SUV’lar arasında en yüksek skorlara imzasını atarken özellikle yakıt ekonomisi, koltuk rahatlığı, yükleme kapasitesi, görüş kalitesi, sürüş özellikleri, iç mekan ferahlığı, havalandırma ve navigasyonlu multimedya sistemiyle kullanıcılarının beğenisini kazandı.


 Tucson


4x2 ve 4x4 çekiş sistemlerine sahip Hyundai Tucson, 1.6 litre benzinli Turbo ve 2.0 litre dizel motor seçeneklerine sahip. Manuel ve otomatik şanzımanlarla satın alınabilen Hyundai Tucson, sportif ve modern çizgilerden oluşan tasarımı ve oldukça kullanışlı ferah iç mekanıyla da satın alım sürecinde etkili rol oynuyor.


 ödüllü SUV

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..