Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Tüm zamanların en çok satılan Hyundai modellerinden Elantra, şimdi daha konforlu

 Yeni ve Konforlu Hyundai ElantraSedan sınıfının önemli oyuncularından Yeni Hyundai Elantra, rakiplerinin karşısına daha rahat çıkıyor!Bu rahatlık “Elite Plus”seçeneğinden kaynaklanıyor.Sportif olduğu kadar ailelerinde sevdiği otomobil konforuyla da ilgi çekiyor..
Yeni Elantra, şık tasarımı ve ferah iç mekanıyla ailelerin ve sedan otomobillerden hoşlanan müşterilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Hyundai, daha fazla konfor ve daha keyif isteyenler için yeni bir donanım seviyesi daha sunmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde satışına başlanan Hyundai Elantra Elite Plus, özellikle günlük kullanımda sahibine daha rahat bir sürüş ayrıcalığı sunuyor.
Elantra Elite Plus, Elite donanım seviyesine ek olarak elektrikli katlanır yan aynalar, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, alüminyum pedal takımı, arka koltuk havalandırma ızgarası, akıllı bagaj kapağı, arka park sensörü ve açılır tavanıyla öne çıkıyor. 
 Yeni ve Konforlu Hyundai Elantra
Daha dinamik ve daha modern bir tasarım anlayışıyla geliştirilen Hyundai Elantra, markanın spor sedanlara bakış açısını da ortaya koyuyor. Aşağıya doğru uzayan karakteristik ızgarası aracı geniş gösterirken, geriye doğru yaslanan mercekli farları ve aynışekilde çekik bir gözü andıran LED stoplarıyla da Yeni Elantra son derece modern ve sportif bir duruş sergiliyor. Ön tamponda yer alan ve bumerangı andıran sis lambalarını kapsayan kapaklar ise parlak siyah rengiyle otomobile müthiş bir kontrast katıyor.

2 yorum:

  1. Nacizane, yararlı paylaşımlarınızdan dolayı size çok teşekkür ediyoruz. Kar amacı gütmeden yapmış olduğunuz paylaşımlar insanların bilgilenmesi adına çok önemli.

    En içten saygı ve hürmetlerimizle
    https://www.parcahanesi.com/

    YanıtlaSil
  2. Hocam gerçekten çok bilgilendirici bir yazı olduğunu düşünüyorum. Modellemelere göre Bu tarz paylaşımları herzaman yaptığınız için de size teşekkür ederiz.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..