Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Skoda Kodiaq, 3 Farklı Donanım Seçeneğine Sahip

SUV sınıfının en yeni araçlarından olan Skoda Kodiaq, satışa sunuldu. Skoda'nın gerek yeni pazarlara gerekse daha geniş müşteri kitlesine ulaşmasında önemli bir rol oynayacak Kodiaq modeli 109.900 Lira'dan başlayan fiyatlarla Skoda Avek’in Çanakkale ve Tekstilkent-İstanbul’ da bulunan showroomlarında yerini aldı.
3 Farklı Donanım Seçeneği
Ambition, Style ve Prestige olmak üzere 3 donanım seviyesine sahip Kodiaq, 125 HP ile 190 beygir arasında değişen motorlarla yollara çıkıyor. Tercihe 6 ileri manuel veya 6-7 ileri DSG otomatik şanzımanla satın alınabilen Kodiaq, aynı zamanda 2 çeker veya 4 çeker seçeneklerine de sahip.

Standart olarak 5 koltuklu olarak sunulan büyük SUV modeli, opsiyonel olarak 7 kişilik kapasiteyle de satın alınabiliyor. Bununla birlikte Kodiaq, 4.697 mm uzunluğuyla sınıfının en büyük bagaj hacmini sunuyor. 5 kişilik seçenekte 720 lt’lik bagaj hacmi, arka koltuklar katlandığında 2065 lt’ye yükseliyor.
Tanıtımının başladığı günden itibaren merak edilen Skoda Kodiaq’ın showroomlarında sergilenmeye başlandığı günden itibaren yoğun ilgiyle karşılandığını dile getiren Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin Yazıcı; Çekiciliğin yanı sıra olağanüstü tasarımı da bir arada sunan Kodiaq’ ın , 1.4 TSI benzinli veya 2.0 TDI dizel motorlarla tercih edilebileceğini belirtti.
Detaylı bilgi için www.avek.com.tr’ye bakabilirsiniz…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..