Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Robot Yatırımları Sergisi ve Zirvesi 1-3 Ekim'de

Robot uygulamalarındaki son teknolojiler ve sanayinin dijitalleşmesindeki uygulama örnekleri, Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi ile 1-3 Ekim tarihleri arasında WOW Kongre Merkezi’nde 5. kez bir araya gelecek.


Geleceğin dünyasını şekillendiren robotlar, iş dünyasının geleceğini de şekillendiriyor. Birçok sektörde faaliyet gösteren fabrikalardaki işler, günümüzde artık robotlar tarafından gerçekleştiriliyor.

ROBOTLARIN TÜRKİYE’DEKİ EN BÜYÜK ZİRVESİ YEŞİLKÖY’DE GERÇEKLEŞİYOR

Robotik uygulamalar konusunda faaliyet gösteren yerli ve yabancı 80’den fazla firmanın katılımıyla İstanbul Yeşilköy’deki WOW Kongre Merkezi’nde 5’inci kez gerçekleşecek organizasyon, endüstriyel robotların Türkiye’deki en büyük buluşması olarak görülüyor.

Robot Yatırımları Zirve’si, tüm robotik çözümleri bir arada ve uygulamalı olarak görmek için tüm sektörlere benzersiz bir deneyim sunuyor. 

PANELLERDE SEKTÖREL ÇÖZÜMLER KONUŞULACAK 

Robot Yatırımları Zirvesi, her sektör ziyaretçisi için özelleştirilmiş olup; ‘‘Yurt içinde ve yurt dışında hangi firmalar, benim sektörümde ne tür yatırımlar yapmış ve bu yatırımların sonuçları ne olmuş?’’ sorusuna yanıt bulabilecek şekilde düzenleniyor.

Zirvede gerçekleştirilecek panellerde üç gün boyunca; otomotivden beyaz eşyaya, gıdadan mobilyaya büyük küçük her firma için konular, sektör bazında uygulamalarla ele alınacak.

ZİRVE, KATILIMCILARA BENZERSİZ DENEYİMLER SUNACAK

Robot Yatırımları Zirvesi katılımcılara, Türkiye’de ve dünyada kendi alanlarında ne tür robot yatırımları yapıldığını, robot teknolojideki son durumu, robot sayısı ve bu alanda yapılan yatırımlara dair değerli bilgiler ve deneyimler sunacak.

ÜRETİM TEKNOLOJİLERİNİN YAKIN GELECEĞİ GÖRÜLECEK

Endüstriyel robotların Türkiye’deki en büyük buluşmasında; üretim teknolojilerinin yakın geleceği, zirve süresince gerçekleştirilecek sergi ve paneller aracılığıyla 1-3 Ekim 2019 tarihlerinde WOW Kongre Merkezi’nde görülebilecek.

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne katılmak için online kayıt yaptırmak gerekiyor. Zirveye giriş ücretsiz olup, online kayıt yapılması gerekiyor. Zirveye kayıt, robotyatirimlari.com adresinden yapılabiliyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..