Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Toyota, Cenevre Otomobil Fuarı’nda B-SUV’unun Dünya Prömiyeri’ni yaparken Yeni Nesil Yaris ve Yeni RAV4 Plug-in Hybrid ilke Avrupa'da sergilenecek.Mireai'da orada olacak

Hibrit ve hidrojen ustası Toyota, 2020 Cenevre Otomobil Fuarı’nda önemli yeniliklerle ses getirmeye hazırlanıyor. Tüm dünyanın yakından takip ettiği fuarda Toyota, gerçekleştireceği dünya prömiyeri ile tamamen yeni B-SUV modelinin örtüsünü

kaldıracak. Sınıfına yeni bir soluk getirecek B-SUV modeli, Toyota’nın eşsiz SUV mirasıyla B segmentindeki deneyimini bir araya getirecek.

Yeni B-SUV modeli, yerden yüksek yapısıyla birlikte akıllı dört tekerlekten çekiş sistemine ve Toyota’nın son hibrit teknolojisine sahip olacak.

Toyota aynı zamanda, Yeni Nesil Yaris ve Yeni RAV4 Plug-in Hybrid modellerini de ilk kez Avrupa’daki bir fuarda ziyaretçilerle buluşturacak. Bununla birlikte Avrupa’da ilk kez sergilenecek tamamen yeni Mirai modeli de, özel bir alanda sergilenerek Toyota markasının hidrojenli geleceğe olan inancının altını çizecek.

Cenevre’de GAZOO Racing alanında ise, Yeni GR Yaris ile beraber yeni GR Supra 2.0, 2020 yılında parkurlarda yarışan Yaris WRC ralli aracı ve Fernando Alonso’nun Dakar’da yarıştığı Hilux da sergilenecek.

Toyota’nın, B-SUV’unun örtüsünün kaldırılacağı Cenevre’deki basın toplantısı, 3 Mart tarihinde 4. Salon’da Türkiye saati ile 13:15’te, yerel saat ile 11:15’te gerçekleştirilecek.

Toyota’nın basın toplantısı aşağıdaki linkten canlı olarak izlenebilecek:
https://www.youtube.com/watch?v=wki5wGdIzhM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..