Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli Kanuni Mati 125 ilk kez Motobike 2020’de

Türkiye’de 1987 yılından bu yana motosiklet sektöründe faaliyet gösteren Kuralkan’ın, Motobike 2020’de tamamen yeni Kanuni Mati 125 modelini sergiledi. Her geçen gün daha da büyüyen scooter pazarı için hazırlanan motosiklet, Nisan ayından itibaren satılmaya başlanacak.

Kurulduğu günden beri Türk motorseverlerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda motosiklet üreten ve dünyanın önemli markalarının distribütörlüğünü üstlenen Kuralkan, Motobike 2020’de Kanuni’nin en yeni modeli Mati 125’i tanıttı. Pazardaki payı her geçen gün daha da büyüyen 125 cc’lik scooter segmentinde önemli bir paya sahip olarak olan motosiklet, Nisan 2020 itibarı ile Türkiye yollarında görülmeye başlanacak.
2006 yılında kurulan ve 60 bin m2 kapalı alanı ile Türkiye’nin en büyük motosiklet üssü olan Tuzla’daki tesiste üretilecek olan Mati 125, bireysel şehir içi veya ticari kullanım için en iyi çözümlerden biri olacak. Euro4 normlarına uygun enjeksiyon sistemli 4 zamanlı tek silindirli düşük tüketen motor, otomatik şanzımanla kombine edildi. 

Teleskopik ön süspansiyona ve helezonik yaylı tek amortisörlü arka süspansiyona sahip Mati 125, önde disk ve arkada kampana frenleriyle güven sağlıyor. 93 kg ağırlık ve 5,1 litrelik yakıt tankına sahip motosiklet elektrik veya pedalla çalıştırılabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..