Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

KIA’nın B segmentindeki sevilen modeli Rio, 4. neslinin makyajlanan yeni versiyonuyla yollara çıkmaya hazırlanıyor.

Rio'ya gitmeye gerek yok, Rio buraya gelecek!!!Makyajlanan Yeni Rio’da mekanik, donanım ve tasarım anlamında yenilikler ön plana çıkıyor. Kişiselleştirilmek üzere sunulan iç mekan renk alternatiflerine sahip olan Yeni Rio’nun, sınıfının üstündeki birçok teknolojik donanımla birlikte temmuz ayında Türkiye’de olması bekleniyor.


Güney Koreli otomotiv devi KIA, B segmentinde ikonik hale gelen modeli Rio’nun makyajlı yeni versiyonunu tanıttı. Kapsamlı bir makyaj operasyonu geçiren Rio’da tasarım, mekanik ve donanım anlamında değişiklikler bulunuyor. 

Birçok sürücü için KIA markasına giriş modeli olarak konumlanan Rio, pratiklik, kalite ve teknoloji olmak üzere temel özelliklerini korumaya devam ediyor. Yeni Rio, bu özelliklerini şerit takip asistanı, akıllı hız sabitleme sistemi, çarpışma önleme sistemi ve kör nokta çarpışma önleme asistanı da dahil yeni ileri teknoloji sürüş destek ve güvenlik sistemleriyle de zenginleştiriyor. 
Makyajlanan Yeni Rio, temmuz ayında Avrupa’yla birlikte Türkiye yollarında da olacak.


2020 yılı içerisinde Plan S stratejisini açıklayan ve daha sonra Avrupa pazarında bu amaçla atılacak adımları belirleyen KIA, elektrikli araç pazarında etkin rol alacağını ve 2021 yılı itibarıyla her modeli için elektrikli (hibrit, yarı hibrit, şarj edilebilir hibrit, tam elektrikli) bir alternatif sunacağını duyurmuştu. 

Yerli Hyundai, i10 modelinin sportif versiyonu N Line’ın üretimine İzmit’teki tesislerinde başladı; 1.0 litre, turbo, 100 beygir..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..