Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Türkiye'nin Yerli otomobili / TOGG, Türkiye’yi Tarihe İz Bırakmaya Davet Ediyor

Türkiye’nin heyecanla beklediği TOGG Gemlik ‘İnşaat Başlangıç Töreni’ne özel, #YenilikteBenDeVarım başlığıyla bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında, TOGG’un Gemlik’teki üretim tesisine adını yazarak bu tarihi ana iz bırakmak isteyenler www.yeniliktebendevarim.com adresine davet ediliyor. 

Siteye girip adını yazan herkes, adı ve altında #YenilikteBendeVarım etiketli bir sertifika ve iki farklı fotoğrafı indirerek sosyal medya hesaplarında paylaşabiliyor. Etkinlik boyunca sitede toplanacak olan isimler Gemlik’teki üretim merkezinde bir kapsül içinde saklanarak tarihe bir iz olarak kalacak.


Kaynak; https://www.yeniliktebendevarim.com/

2 yorum:

  1. Umarım fabrika bir an önce bitirilir ve otomobil üretime başlar. Yok şu parça yabancıymış yok tasarım italyanmış bu tartışmalardan usandım artık. Bir an önce otomobil üretime başlasın alt yapı oluşsun Allah ın izniyle yüzde yüze yakın yerlilikte otomobil de üretilir. Yeter ki marka senin olsun. Bu güne kadar Türkiye de yerli marka bir otomobil şirketinin olmaması bile bir kayıptır. Türkiye olarak bu büyük eksikliğimizi tamamlayacağız. Yarın temel atma töreninde marka ismi ve logosu da açıklansa keşke.

    YanıtlaSil
  2. Hayırlısı olsun inşallah.Yollarda olduğunu da görmek istiyoruz.Saab 9-3 gibi, Devrim Otomobili gibi, Anadol gibi yarıda kalmasın.Ve GEN gibi projelere de destek gerektiğini düşünüyorum..

    https://www.otometre.com/2016/11/yerli-otomobil-ve-arac-markalar.html

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..