Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

BMC Neocity CNG, Kardeş ülke Azerbaycan Yolcusu

 Otomotiv ve savunma araçları imalatçısı BMC Otomotiv, dost ve kardeş ülke Azerbaycan'a olan araç satışını giderek arttırıyor.Azerbaycan, şu aşamada en çok Procity ve Neocity modellerine ilgi gösteriyor.Daha önce Procity satışı gerçekleştirilen dost ülkeye yeni otobüs anlaşması kapsamında;
BMC, 2021 yılında Bakü'ye toplamda 320 sıkıştırılmış doğal gazlı (Compressed Natural Gas-CNG) otobüs ihraç edecek.BNA heyeti anlaşmanın imzalanmasının hemen ardından BMC İzmir Pınarbaşı Tesisleri’ne ziyarette bulundu. Heyet, BMC otobüslerini yerinde inceleyerek test etti.

BMC'nin Azerbaycan Bakü Ulaştırma Ajans'ı na otobüs teslimatı sürüyor

BMC Yönetim Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk ve BNA Başkanı Vusal Kerimli, ziyaret sırasında "Sağlıklı Gelecek ve Ebedi Kardeşlik" sloganıyla iki ülke kardeşliğine vurgu ve Karabağ Zaferi'nin anısına barış ve zaferin sembolü zeytin ağaçları dikti.Avrupa'nın "En İyi Tasarım Ödülü"nün sahibi olan BMC otobüsleri, ileri teknolojiyle üretilirken hem sürücü hem de yolcular için yüksek güvenlik ve konfor sunuyor. 

Gürcistan'a BMC ve Hidromek markalı araçlar

Yüksek manevra kabiliyetiyle şehrin en dar sokaklarında bile rahatça ulaşım imkanı sunan otobüsler, aynı zamanda CNG kullanımıyla çevre dostu ulaşım imkanı sağlıyor.

Fiat-Chrysler ve Emisyon, Renault ve Fiat, Talento ve BMC


Kaynak; www.bmc.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..