Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Renault Trucks, Yeni T ve T High modellerini, Euro Truck Simulator 2 oyunuyla tanıtıyor

Bugünden itibaren, Renault Trucks T ve T High 2021’in kabininde koltuğa oturabilir, sürücü kabininin yeni ergonomisini test edebilir ve şehir içi, şehirlerarası yollarda veya uluslararası otoyollarda kamyonun konforunu deneyimleyebilirsiniz.Bunun için tek yapmanız gereken dünya çapında 9 milyondan fazla oyuncunun keyif aldığı Euro Truck Simulator 2 PC oyununa giriş yapmak veya sosyal ağlarda #renaulttrucksevolution etiketini takip ederek diğer oyuncuların sürüş deneyimlerini paylaşmak.


Bu akşam Orta Avrupa Saati 18:00’da (Türkiye Saati ile 19 :00’da), SCS Software şirketi, Twitch hesaplarında (https://www.twitch.tv/scssoftware) canlı olarak Renault Trucks T 2021 test sürüşü ve Renault Trucks Tasarım Direktörü Paul Daintree ile yine canlı bir buluşma gerçekleştirecek.


YENİ! Oyun içinde uluslararası tasarım yarışması


Renault Trucks, Euro Truck Simulator 2 oyunu içinde bir tasarım yarışması da düzenliyor. Oyuncular, oyunun özelleştirme aracı ile kendi Renault Trucks T High modellerini tasarlamaya davet ediliyor. Renault Trucks Tasarım ekibi tarafından seçilecek En İyi Tasarım, birkaç hafta içerisinde gerçek bir kamyon üzerinde sergilenecek.

Renault Trucks, Euro Truck Simulator 2 PC oyununa giriş yapmak için :
https://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/?utm_source=rt_evo
Daha fazla bilgi, video ve görsel için: https://www.tckevolution.renault-trucks.com/ (6 Nisan’da açılacak)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..