Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli marka Salcano'dan yeni fabrika

 Bisiklet ve motosiklet konusunda faaliyet gösteren Salcano'nun imal ettikleri arasında elektrikli bisiklette var.Ağırlıklı olarak elektrik bisiklet üretecek yeni fabrika, Kırklareli'ne bağlı Lüleburgaz Büyükkarıştıran Organize Sanayi Bölgesi'nde inşaat halinde.
İstanbul Arnavutköy merkezli SALCANO Bisiklet ve Motorsiklet, 1975 yılında Salko Bisiklet adıyla kuruldu.  Günlük 600 adet, yıllık 150.000 den fazla üretim kapasitesi ile çalışan Salcano Bisiklet üretiminin 100.000 adedini İngiltere başta olmak üzere Hollanda, Almanya, Afrika ve Balkan ülkelerine ihraç ediyor.Yerlilik oranlarını yükseltmeyi amaçlayan Salcano, elektrikli bisiklet konusunda yerli otomobil TOGG ortaklarından  biri de olan Vestel'le beraber çalışıyor.


SALCANO

" SALCANO Bisiklet ve Motorsiklet, Salko Bisiklet adıyla, 1975 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kuruldu. Salko Bisiklet SALCANO markası adı altında 16.000 m2 kapalı alanda Bisiklet ve Motorsiklet üretimini sürdürmektedir. Günlük 600 adet, yıllık 150.000 adeti aşan üretim kapasitesi ile çalışan Salcano Bisiklet üretiminin 100.000 adedini başta İngiltere olmak üzere Hollanda, Almanya, Afrika ve Balkan ülkelerine ihrac etmektedir.2001 yılından bu yana Motosiklet pazarı hakkında yaptığımız araştırma ve bulgulara dayanarak,2006 yılında motosiklet marketine giriş yaptık. Salcano markası ile Türkiye standartlarına ve yollarına göre özel olarak üretilen ürünlerimizin yapılan testler sonucunda muadillerine oranla %25 yakıt tasarrufu sağladığı ortaya çıkmıştır. Ürünlerimiz Türkiye genelinde 500’ün üzerinde SALCANO bayisinde satılmaktadır, ayrıca 400 civarında SALCANO servisimizle müşterilerimize satış sonrası hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Müşteri talepleri doğrultusunda yapmış olduğumuz iyileştirmeler sonucunda ürün yelpazemize kaliteli, müşteri zevkine ve memnuniyetine hitap eden yeni modellerimiz olan SB 150 (touring), RUNNER (touring), HUNTER (touring), ATTACK150 (touring) ve ASSOS 250 (atv) ‘yi ekledik. Yeni modellerimizin yanı sıra önceki modellerimizde de bazı iyileştirmelere gidildi. Bu iyileştirmelerin başında müşterilerimizin de önerilerini dikkate alıp ürünlerimizde ‘Karşıt Balanslı’ motorlar kullanarak Vibration’ı (motosikletin titreme problemi) tamamiyle ortadan kaldırmış bulunuyoruz. 2008’in başında yurtdışından satın aldığımız son teknoloji destekli Motosiklet Test Cihazını tüm ürünlerimizde kullanmaya başladık. Test cihazının işlevleri arasında; Fren Testi, Hız Testi, Güç Testi, Aks Sapması Testi, Far Testi ve Manuel Ayar Testleri bulunmaktadır. Bu sayede her Motosiklet genel bir kontrolden geçirilerek üretim tesisimizden çıkmaktadır.


16.000 m2 kapalı alanda, son teknoloji üretim ekipmanları, bol ve orijinal yedek parça ile üretim tesisimiz, bayilerini ve servislerini desteklemektedir. Ürünlerimiz ve Servis Hizmetimiz, Uluslararası Kalite Yönetimi Kuruluşu UKAS QUALITY MANAGEMENT tarafından verilen, ICS- ISO 9001 belgesine sahiptir. SALCANO’nun hedefi, siz değerli müşterilerimizin fikir ve önerileri doğrultusunda, yine siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi en iyi hizmetle sunmaktır.  "
Kaynak; https://www.salcano.com/
https://www.salcano.com/hakkimizda
https://twitter.com/SalcanoBisiklet
https://www.buyukkaristiranosb.org.tr/
https://www.instagram.com/salcano_official/
http://www.gazetetrakya.com/Haber/OSBye_iki_yeni_firma_birden/956211.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..