Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Motosiklet İkonu Vespa, 13 Farklı Modeliyle Motobike Fuarı’nda!

Bu yıl 76. yaşını kutlayan motosiklet dünyasının ikonik markası Vespa, Motobike İstanbul 2022’de tarzını konuşturmaya hazırlanıyor. İtalyan motosiklet imalatçısı; Primavera, GTS, Sprint gibi çekici tasarıma sahip modellerinin yanı sıra %100 elektrikli modeli Elettrica ile de motosiklet severlerle buluşacak.1884’te kurulan Piaggio şirketinin bir markası olan ve bireysel ulaşıma yenilikçi bir çözüm yaratma arzusuyla doğan Vespa, o günden bu yana tasarımı ile motosiklet tutkunlarını kendisine aşık etmeyi başaran bir ikon haline geldi. Doğan Trend Otomotiv bünyesinde, geçmişte olduğundan çok daha güçlü bir şekilde Türkiye pazarında ayak sesleri duyulan Vespa, 2022 Motobike İstanbul Fuarı’nda Türkiye’de satışı gerçekleşen tüm modelleriyle görücüye çıkıyor.  Vespa, Motobike İstanbul 2022’de motosiklet severlerin karşısına 13 farklı model ile çıkmaya hazırlanıyor. 50 cc’den 300 cc’ye kadar geniş bir model ailesi ile Motobike Fuarı’na katılan Vespa, ikonik İtalyan tasarımının çekiciliğini motosiklet tutkunları ile buluşturuyor. 


İkonik tasarım, yüksek teknoloji

Vespa, İtalya’da elde ettiği satış rakamlarının yanı sıra, reklam ve filmlerin de birinci yıldızı haline gelerek gözleri üzerine toplayan Primavera modelinin 150, 150 Touring, 150 S ve B sınıfı ehliyetle dahi kullanılabilen 50 4T3V versiyonlarının yanı sıra, Sprint S 150 3V ABS,  GTS 125, GTS 300 HPE, GTS Supersport 300 HPE, GTS Touring 300 HPE, GTS Super Racing Sixties 300, GTS Supertech 300 HPE, SEI Giorni 300 HPE modelleriyle Motobike İstanbul 2022’de yer alacak.


%100 Elektrikli Vespa: Elettrica

Tüm bu özel tasarıma sahip Vespa modellerinin yanı sıra, Doğan Trend Otomotiv’in elektrikli motosiklet standında %100 elektrikli Vespa Elettrica da yer alıyor. Vespa’nın teknolojisini, devrimci ve çağdaş ruhuyla buluşturan Elettrica, şimdiden motosiklet severlerin gönlünü fethetmeyi başardı. 4 kW (5,4 hp)’lik bir güce sahip olan Elettrica, 45 km/s maksimum hıza çıkabiliyor ve 120 kilometrelik bir menzil sunuyor. Geleceğin teknolojilerini kusursuz İtalyan tasarımı ile bir araya getiren model, popüler İtalyan scooter markası Vespa’nın ilk elektrikli scooterı olarak dikkat çekiyor. Kokpitinde navigasyon dahil olmak üzere gelişmiş multimedya özellikleri için akıllı telefon ile bağlantı sunan Vespa Elettrica, 4 saatte şarj olabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..